Niska mała rata w firmie pożyczkowej

Niska mała rata w firmie pożyczkowej
4.5 (90%) 2 votes

Pożyczki pozabankowe kiedyś kojarzyły się głównie z wysokimi kosztami. Może nie wysokimi ratami, ponieważ tego typu pożyczki, kiedyś specjalnie rozbijane były na tygodniowe raty aby wysokość rat nie wydawała się zbyt wysoka. Kiedy jednak podliczyło się każdą z rat w harmonogramie spłat, to wychodziło na to, że mamy do spłacenia prawie drugie tyle co pożyczyliśmy.

Od czasu kiedy na rynku pożyczkowym dominowały takie firmy jak Bocian czy Provident, minęło już jednak sporo czasu. Teraz wybór na tym polu mamy znacznie większy i możemy wybierać spośród wielu dostępnych ofert. Dużo możemy zawdzięczać obecnej technologii a w szczególności internetowi, który rozpowszechnił pożyczki gotówkowe w internecie. Dzięki temu że na runku tego typu pożyczek pojawiło się tak wiele firm, mamy możliwość uzyskania jej po niższych kosztach niż było to dotychczas. Owszem, nadal istnieją firmy którym nie specjalnie zależy na dobru klienta. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy wybór dzięki któremu możemy znaleźć taką pożyczkę, którą charakteryzuje niska i mała rata.

Mała rata w firmie pożyczkowej

Jak znaleźć pożyczkę pozabankową, która będzie tania w spłacie i będzie posiadała niską, małą ratę miesięczną? Nie jest to specjalnie trudne, ponieważ praktycznie w każdej jednej firmie pożyczkowej możemy obliczyć sobie dokładny koszt pożyczki, korzystając ze specjalnego kalkulatora umieszczonego na stronie internetowej. Wystarczy podanie kwoty interesującej nas pożyczki oraz okresu jej spłaty liczonej w ratach miesięcznych. Podając te informację, wystarczy już tylko wcisnąć przycisk oblicz i gotowe. W tym momencie poznamy już wysokość raty miesięcznej oraz łączny koszt pożyczki czyli te wszystkie koszta które będziemy musieli ponieść poza spłaceniem kwoty pożyczki.

Niska mała rata w firmie Wonga

Wybór firmy pożyczkowej powinniśmy uzależnić również od naszego wieku czy historii kredytowej. Musimy bowiem wiedzieć że nie wszystkie firmy, podobnie zresztą jak banki udzielają pożyczki w wieku 18 czy 19 lat. Podobnie jest z historią kredytową – jeśli nie dostaliśmy kredytu w banku z powodu opóźnień w spłacie rat kredytów które zdarzyły nam się wcześniej, to w takiej sytuacji powinniśmy poszukać firm udzielających pożyczek bez weryfikowania BIK. Takich firm niestety jest co raz mniej, ponieważ kiedyś większość z nich korzystała przy weryfikacji klienta jedynie z rejestrów dłużników. Dzisiaj co raz więcej firm, dbając o swoją markę i imię, woli dmuchać na zimne i sprawdza dane swoich klientów również za pośrednictwem BIKu.

Gdzie więc pożyczka pozabankowa będzie najtańsza?

Poniżej znajdziecie 5 wybranych przeze mnie firm, które charakteryzuje to że mogą zaproponować małą ratę pożyczki. Trzeba jednak wiedzieć że koszty pożyczki pozabankowej wzrastają i to znacznie wraz z większą kwotą pożyczki na którą się zdecydujemy a szczególnie wraz ze zwiększaniem okresu jej spłaty. W skrócie – im dłuższy okres spłaty będziemy chcieli wybrać, tym będziemy musieli się przygotować na poniesienie większych kosztów. Pożyczki pozabankowe może nie są drogie w spłacie, ale pod warunkiem że zdecydujemy się na nie wygórowaną kwotę pożyczki oraz przyziemmy okres spłaty a nie np. 36 czy 48 miesięcy.

Jak doskonale widać, w tym zestawieniu najbardziej korzystne warunki ma nam do zaproponowania firma Wonga, która co raz lepiej radzi sobie na rynku pożyczek pozabankowych. Oferta pożyczek Wongi to mała rata, stosunkowo niski procent i atrakcyjne warunki uzyskania pożyczki. Szanse na otrzymanie pożyczki w firmie mają osoby które ukończyły 18 lat i posiadają już dowód osobisty. Formalności związane z udzieleniem pożyczki ograniczają się do kompletnego minimum a wszystkie potrzebne rzeczy związane z pożyczkę załatwiane są drogą internetową.

Osoby które będzie interesować pożyczka bez zaświadczeń, może zainteresować propozycja firmy Zaplo, w której znajdziemy pożyczki bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. W tej firmie istnieje możliwość uzyskania pożyczki drogą pozabankową w wysokości nawet do 10 000 zł. Głównym warunkiem który powinniśmy spełnić aby otrzymać pożyczkę jest ukończone 20 lat i brak zadłużeń widocznych w bazach dłużników oraz BIK.

Nie zabrakło jeszcze kilku innych firm, które mogą zapewnić nam nie duże koszty pożyczki. Zwróciłem moją uwagę głównie na te firmy oraz instytucje, w których dostępna jest mała rata pożyczki.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *