Nexu – Pożyczka online 8000 zł

Pożyczka online o każdej porze dnia i nocy, w dni robocze oraz weekend. W obecnych czasach to jak najbardziej możliwe, pod warunkiem, że wybierzemy do tego celu odpowiednią firmą pożyczkową. Jedną z takich firm, w których uzyskamy pożyczki 365 dni, w roku jest Nexu.

Nexu to idealna propozycja dla osób, które chciałyby w możliwie krótkim czasie spłacić zaciągniętą pożyczkę. Firma co prawda nie oferuje spłaty pożyczki w ciągu 30 dni, ale umożliwia klientowi spłatę pożyczki w ciągu kilku miesięcy.

Pożyczki 8000 zł na kilka rat miesięcznych

Jakie pożyczki oferuje Nexu oraz jaka firma udziela pożyczek pod tą marką? Otóż pożyczkodawcą, który realizuje finansowanie pod marka Nexu jest Blue Finance Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Oleandrów 8/11, 00-629 Warszawa.

Nexu umożliwia uzyskanie pożyczki online w wysokości od 500 do 8000 zł. To klient może zdecydować, w jakim czasie chce spłacić pożyczkę. Może mieć na to od 2 do 6 miesięcy. Określając kwotę pożyczki oraz długość spłaty, możemy poznać koszt pożyczki, jeszcze zanim podejmiemy decyzję o złożeniu wniosku o pożyczkę.

Pożyczki Nexu – krótka charakterystyka

  • Pożyczka udzielana w 100% przez internet
  • Pożyczki od 500 do 8000 zł
  • Okres spłaty od 2 do 6 rat miesięcznych
  • Dostępna 7 dni w tygodniu (poza świętami)
  • Dla osób od 18 roku życia
  • Bez wymaganych zaświadczeń o dochodach

Warunki uzyskania pożyczki Nexu

Nexu udziela pożyczki od 18 lat, a więc szansę na uzyskanie internetowej pożyczki będzie miała każda osoba pełnoletnia, posiadająca dowód osobisty. Do otrzymania pożyczki drogą internetową, będzie nam również potrzebne aktywne konto bankowe oraz adres e-mail. Nexu udziela pożyczek bez zaświadczeń, a więc do otrzymania pożyczki nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty, poza dowodem tożsamości.

Czy Nexu sprawdza bazy?

Jak każda firma pożyczkowa udzielająca pożyczek na terenie Polski, Nexu również weryfikuje bazy dłużników w celu weryfikacji klienta. Nie przekreśla jednak to możliwości uzyskania pożyczki, jeśli aktualna kondycja finansowa pożyczkobiorcy jest odpowiednia.

Nasza opinia o Nexu Pożyczki

Największym atutem pożyczek Nexu jest bez najmniejszych wątpliwości to, że możemy je uzyskać w pełni przez internet i bez wychodzenia z domu. Dzięki takim możliwościom, w bardzo krótkim czasie możemy uzyskać potrzebną gotówkę bezpośrednio na własny rachunek bankowy. Firma Nexu oferuje całkiem wysokie kwoty pożyczki, jak na stosunkowo krótki okres spłaty. Ale właśnie dzięki szybkiej spłacie pożyczki, a nie rozkładaniu spłaty na 12 czy 24 miesiące, mamy szanse uzyskać niższe koszty pożyczki.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *