Bancovo

Wybór na rynku pożyczkowym jak i kredytowym jest na prawdę ogromny. Co więcej powstają firmy, które mogą nam pomóc w wyborze odpowiedniej oferty. Do takich firm bez wątpienia należy Bancovo. To na prawdę potężna oferta kredytów i pożyczek, które możemy uzyskać całkowicie online i bez wychodzenia z domu.

Należy zacząć od tego, że Bancovo nie jest typową porównywarką pożyczek i kredytów. To firma która może nam pomóc w uzyskaniu konkretnej oferty. Również wtedy, kiedy sami mamy problem z jej uzyskaniem. Właśnie wtedy kiedy bank odrzuca nasz wniosek o kredyt, kiedy nie możemy go dostać z powodu negatywnej historii kredytowej czy zbyt niskiej zdolności kredytowej. Jest to możliwe dzięki temu, że Bancovo współpracuje nie tylko z bankami, ale również z firmami pożyczkowymi.

Bancovo – kredyt i pożyczka online

W jakich sytuacjach oferta Bancovo może się sprawdzić? Na prawdę we wielu różnych sytuacjach. Zarówno wtedy kiedy szukamy nie dużego kredytu,który chcielibyśmy uzyskać całkowicie przez internet, a przy tym by szybko i bez dodatkowych formalności. Pomoc Bancovo przyda nam się również wtedy, kiedy będziemy szukali wysokiego kredytu i zależeć będzie nam na możliwie najniższej racie. Tutaj pomoc Bancovo może się okazać nieoceniona, ponieważ firma dzięki współpracy z wieloma bankami, może znaleźć dla nas taki kredyt bankowy.

Oferta Bancovo będzie na pewno dobrą alternatywą w sytuacji gdyby bank odrzucił nasz wniosek o kredyt. Taka sytuacja ma miejsce kiedy posiadamy jakieś opóźnienia w spłacie innych kredytów widoczne w BIK lub posiadamy zadłużenia w bazach dłużników. W takiej sytuacji firma zweryfikuje dla nas inne opcje, z których będzie mieli możliwość skorzystania np. firmy pożyczkowe pożyczające pieniądze drogą pozabankową.

Nawet do 200 000 zł w ramach kredytu– maksymalna wysokość kredytów z których możemy skorzystać w ramach oferty Bancovo to nawet 200 000 zł. W ich przypadku okres spłaty może wynosić od 3 do nawet 120 rat miesięcznych. W przypadku pożyczek pozabankowych może to być maksymalnie do 25 000 zł długość spłaty do 60 miesięcy.

You may also like...

1 Response

  1. Anton pisze:

    Całkiem pomocne rozwiązanie, szczególnie jeśli szukamy pożyczki a nie wiemy czy złożyć wniosek w banku czy firmie pożyczkowej. Tu Bancovo pomoże nam w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *