OK Moneta

W ciągu ostatnich kilku lat nie było chyba miesiąca, by na rynku pożyczek pozabankowych nie pojawiła się jakaś nowa marka. Dzisiaj przedstawię kolejną z nich, którą jest OK Moneta. Marka świadcząca usługi zarówno pożyczek krótkoterminowych czyli chwilówek jak i pożyczek z ratami miesięcznymi.

Pożyczka od 5 do 360 dni. Oferta OK Moneta jest kompleksowa ponieważ umożliwia uzyskanie pożyczki pozabankowej, zarówno w sytuacji jeśli potrzebujemy pożyczki z szybką spłatą jak również takiej, którą będziemy spłacać przez dłuższy okres w ratach miesięcznych. Puszkując zatem chwilówki znajdziemy tu możliwość pożyczenia gotówki na 30 czy 60 dni. Szukając pożyczki ratalnej, będziemy mieli możliwość wyboru pożyczki z okresem spłaty do 12 miesięcy.

OK Moneta opinie

Za pośrednictwem OK Moneta (nie mylić z OK Money) mamy możliwość pozyskania zarówno małej kwoty, powiedzmy kilkuset czy kilku tysięcy złotych po znacznie wyższe kwoty sięgające nawet 25 czy 30 tysięcy złotych. W przypadku tak wysokich kwot nie spodziewajmy się jednak cudów. Koszty takiej pożyczki będą bardzo wysokie i znacznie mogą przewyższać koszty kredytów gotówkowych, które dostępna są w bankach.

Oferta pożyczek OK Moneta skierowana jest do osób mających już ukończone 18 lat i posiadających przy sobie dowód osobisty. Do wypełnienia wniosku o pożyczkę będą nam potrzebne właśnie dane z naszego dowodu, aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Tylko w przypadku niektórych pożyczek dostępnych za pośrednictwem firmy, mogą być wymagane dodatkowe zaświadczenia.

Pierwsza pożyczka na na 30 dni za 0 zł . Jeśli szukacie darmowej pożyczki do 1000 zł na okres 30 dni to z pomocą OK Monety na pewno macie szanse na uzyskanie takiej. Warto jednak pamiętać o terminowej spłacie takiej pożyczki. Nawet kilkudniowe opóźnienie ze spłatą, może wiązać się niestety z naliczeniem dodatkowych opłat.

You may also like...

14 komentarzy

 1. Krystyna pisze:

  Witam czy moge ubiegac sie o pozyczke mam rente stala ale z komornikiem netto 1169 zl

  • pozabanki pisze:

   Jak najbardziej można spróbować złożyć wniosek ponieważ OK Moneta dopasuje dla nas konkretną ofertę pożyczki, dostosowując ja do naszego profilu pożyczkobiorcy.

 2. hanna wiśniewska pisze:

  witam chce się ubiegać o pożyczkę w kwocie 7000 na 3 lata

 3. Opic pisze:

  Dzien Dobry przyzaliscie mi Panstwo kredyt dostalam esm tylko nie wiem jak to odebrac

 4. Wilcia pisze:

  Witam. Zostala przyznana pozyczka, tylko jak mam ja potwierdzic i odebrac . otrzymalam smsa i nie wiem co dalej

 5. Kurczak pisze:

  Nie przyznano żadnej pożyczki. To tylko taki chwyt reklamowy firmy. Należy na stronie danego parabanku wypełnić wniosek i czekać czy przyznają kase.

 6. Magda pisze:

  Jestem w bazach pracuje na umowę zlecenie ale od listopada będę miała umowę o pracę zarabiam mies 3000 potrzebuje pozyczki 10-15 tys jestem w stanie spłacać 400zl miesiecznie. Czy mam szanse

 7. Magda pisze:

  Dzień Dobry czy mogę ubiegać się o pożyczkę jeśli mam negatywny bik?

 8. Anna pisze:

  Mam zły bik i krd .mam szansę na 3000zl?

 9. Wicka pisze:

  Jestem wpisana do KRD i BAZ czy moge się starać o kredyt .Posiadam 2,600 zl z świadczenia 500+.

 10. Sylwia pisze:

  Jestem wpisana do KRD i BAZ czy moge się starać o kredyt .Posiadam świadczenia
  z 500+ w kwocie 2,600zl.

 11. Ewa pisze:

  Witam. Mam wpisy do bik. Potrzebuje potyczki w kwocie 10000 na spłatę chwilówek. Pracuje na umowę I mam emeryturę. Prosze o kontakt emailowy.

 12. Kl pisze:

  Ile jest do oddania za 5 tysiecy na rok i jakie sa raty miesieczne

 13. Majka pisze:

  Swego czasu składałem wniosek o pożyczkę w OK Moneta, choć przyznam szczerze że nie liczyłam na dużo ponieważ większość firm mi odrzuciła wniosek o pożyczkę, w tym również Provident. Za ich pośrednictwem jednak tą pożyczkę udało się uzyskać. Co prawdą nie taką duże jaką chciałam ale cieszę się że udało się uzyskać za ich pośrednictwem taką pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *