Category: Limit w koncie

Limit w koncie bankowym to użyteczna opcja, ponieważ dostęp do dodatkowej gotówki mamy niemal na wyciągnięcie ręki o każdej porze dnia i nocy. Bank przyznaje nam określony limit w koncie, w ramach którego korzystamy z dodatkowych środków finansowych banku.

Limit w koncie osobistym

Limit odnawialny w koncie jest uruchamiany na okres 12 miesięcy. Po tym czasie, jeśli wypełnialiśmy warunki umowy, bank może nam przedłużyć limit w koncie na kolejny rok. Wysokość przyznanego limitu w głównej mierze zależy od uzyskanej oceny zdolności kredytowej. Jest ona obliczana tak samo jak w przypadku kredytu. Wysokość limitu będzie więc zależała od tego, jaki posiadamy aktualnie dochód. Jeśli posiadamy wysokie dochody, bank będzie mógł nam przyznać wysoki limit środków w koncie. Koszt takiego rozwiązania to opłata roczna za uruchomienie limitu, która poniesiemy na samym starcie. Ponadto będziemy płacili opłatę w momencie kiedy zdecydujemy się skorzystać z przyznanych nam środków w limicie. Taka opłata będzie wtedy pobierana raz w miesiącu i tylko w miesiącu, w którym będziemy korzystać z dodatkowych środków udostępnionych nam przez bank.

Darmowe konto bankowe przez internet 1

Darmowe konto bankowe przez internet

Założenie konta bankowego nie musi się wiązać ani z wizytą w placówce bankowej, ani też z dodatkowymi opłatami, które będziemy musieli ponieść na samym starcie. Darmowe konto bankowe założymy całkowicie przez internet, w kilku...