Category: Kredyt przez internet

Aktualnie wiele banków udziela kredytów internetowych. Wystarczy być osobą pełnoletnią, posiadać odpowiednią zdolność kredytową i nie mieć na koncie żadnych opóźnień w płatnościach zarówno w bazie BIK, jak i bazach dłużników.

Gdzie po kredyt przez internet?

Przynajmniej w kilku bankach uzyskamy kredyt przez internet, wśród nich są takie banki jak choćby mBank, Eurobank, BGŻ BNP Paribas, Alior Bank czy Getin Bank. Kwota kredytu udzielanego drogą internetową w głównej mierze uzależniona jest od naszej zdolności kredytowej, choć większość banków nie udziela tą drogą kredytów większych jak 20 000 zł. Spłata takiego kredytu również odbywa się w równych ratach miesięcznych. Korzystając z narzędzi zamieszczonych na stronach internetowych banków, możemy dokładnie przeliczyć koszty takiego kredytu. Wystarczy wskazać kwotę kredytu oraz okres w jakim zamierzamy spłacić kredyt przez internet, by poznać wysokość raty kredytu oraz łączne jego koszty. By uzyskać kredyt online będzie nam potrzebny dowód osobisty, dostęp do internetu, aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Niektóre banki wymagają do pozyskania kredytu internetowego, zaświadczenia o dochodach. Co raz więcej banków czy firm pożyczkowych rezygnuje z tej opcji i prosi o przesłanie wyciągu z konta lub jest w stanie zweryfikować wpływy na konto, na podstawie aplikacji do której uzyskamy dostęp.

Pożyczka internetowa bez zaświadczeń 5

Pożyczka internetowa bez zaświadczeń

Kiedyś uzyskanie kredytu czy pożyczki, nie było możliwe bez przedstawienia odpowiedniego zaświadczenia, dokumentującego uzyskiwane dochody. W bankach nadal tego typu zaświadczenia są bardzo często wymagane, nieco inaczej wygląda to jednak w przypadku firm pożyczkowych....