Category: Pożyczki z ratami

Uzyskanie pożyczki z ratami może być możliwe zarówno w przypadku pożyczek bankowych, jak również tych udzielanych przez firmy z sektora pozabankowego. Jeśli posiadamy dobrą historię i zdolność kredytową to bez większych przeszkód uzyskamy taką pożyczkę w banku. Jeśli jednak mamy problem z uzyskaniem kredytu tą drogą, to dobrą alternatywą będzie uzyskanie pożyczki z ratami przez internet od firmy pożyczkowej.

Pożyczki z ratami – w banku czy w firmie pożyczkowej

Kiedyś koszty pożyczek między bankami a firma z rynku pożyczek pozabankowych różniły się dosyć znacznie. Obecnie, gdy rynek ten znacznie się rozwinął i przybyło na nim konkurencji, koszty tego rodzaju pożyczek bardzo zbliżyły się do tych bankowych. Szczególnie w przypadku nie dużych pożyczek internetowych, mamy szanse uzyskania całkiem korzystnych warunków. Podstawa to znalezienie oferty która spełni nasze oczekiwania i nie będzie droga w spłacie. Pod tym kątem będziemy mieli jednak zadanie dosyć ułatwione. Każda firma pożyczkowa posiada na swojej stronie kalkulator pożyczkowy. Za jego pomocą, w prosty i przyjazny sposób obliczymy sobie koszt takiej pożyczki. Wystarczy wpisać do niego wysokość kwoty pożyczki która nas usatysfakcjonuje oraz czas, w jakim zamierzamy całą pożyczkę wraz z kosztami spłacić. Czyli w skrócie mówiąc – ilość rat miesięcznych, na która ma zostać rozbita spłata pożyczki. Firmy udzielające pożyczki z ratami przez internet oferują spłatę pożyczki w okres od 3 do nawet 48 czy 60 rat miesięcznych. Oczywiście decydując się na krótszy okres spłaty, możemy zaoszczędzić na pożyczce. Spłacając pożyczkę w krótszym okresie, jej koszt będzie niższy niż w przypadku długiej spłaty.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych Online 1

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych4 (80%) 1 vote Uzyskanie pożyczki w dzisiejszych czasach nie jest specjalnie kłopotliwe, jeśli tylko posiadamy odpowiednią historię kredytową i nie posiadamy zadłużeń. Co jednak, jeśli nasza historia kredytowa nie przedstawia...