Category: Kredyt pod zastaw

Udzielenie kredytu pod zastaw sprawdza się wtedy kiedy potrzebujemy dużego kredytu, a nie mamy odpowiedniej zdolności kredytowej żeby uzyskać duży kredyt. Ponadto duży kredyt gotówkowy będzie wiązał się z wysokimi kosztami, które będziemy musieli ponieść, zaciągając taki kredyt.

Kredyt pod zastaw nieruchomości

Kredyt pod zastaw nieruchomości jest dobrym rozwiązaniem jeśli potrzebujemy dużej gotówki na różne cele jak remont mieszkania lub domu czy na spłatę zadłużenia. Taki kredyt może zostać udzielony zarówno pod zastaw mieszkania, domu mieszkalnego czy działki. Z nieruchomości będziemy mogli nadal korzystać jak dotychczas, ale będzie ona głównym zabezpieczeniem kredytu, chroniąca bank w przypadku zaprzestania spłacania rat kredytowych. Kredyt pod zastaw może być udzielany zarówno przez banki, jak również przez firmy pożyczkowe. Z tą różnicą że firmy pożyczkowe mogą go udzielać wyłącznie osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą. Decydując się na takie rozwiązanie trzeba dokładnie przeanalizować koszty takiego kredytu. Rata takiego kredytu nie może być przekraczać naszych możliwości finansowych i nie powinien dla nas stanowić zbyt dużego obciążenia finansowego. Warto również pamiętać o zasadach bezpiecznego pożyczania, decydując się na tak duży kredyt, który będziemy musieli spłacać przez najbliższe kilka czy nawet kilkanaście lat.

1

Do 100 000 zł i pod zastaw samochodu.. czyli o ofercie MotoPożyczka słów kilka

O tej firmie już kiedyś po krotce wspomniałem, chyba przy okazji pisania artykułu o dużych pożyczkach pozabankowych. Faktycznie, w ofercie MotoPożyczki znaleźć możemy na prawdę spore kwoty pożyczek, których nie oferuje chyba żadna inna...