Rapida Money

Dzisiaj firma która robi co raz więcej szumu na rynku pożyczek pozabankowych – Rapida Money. Oferta skierowana do osób zadłużonych, potrzebujących pożyczki na spłatę zobowiązań w postaci zaległych rachunków, faktur, rat kredytów czy innych zobowiązań finansowych.

Pożyczki z zadłużeniem do 25 000 zł

Rapida Money to całkowicie nowa oferta na krajowym rynku, ale mająca znacznie większe korzenie ponieważ firm rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii już w 2005 rok. Można więc powiedzieć że firma działa już na rynku pożyczkowym od kilkunastu lat. Do tej pory udzieliła ogromną ilość pożyczek na łączną kwotę 5 bilionów złotych, aż 230 tysiącom klientów. Oferta firmy wyróżnia się na tle innych firm udzielających pożyczek pozabankowych. Kieruje swoją ofertę również do osób zadłużonych w bazach BIK, rejestrach dłużników czy osób posiadających inne zadłużenia.

Rapida Money pożyczka dla zadłużonych

Polska oferta Rapida Money
Oferta na rynek polski to kredyty pozabankowe nawet do 25 000 zł z okresem spłaty w ratach miesięcznych na 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki odbywają się za pośrednictwem internetu oraz rozmów telefonicznych. To co odróżnia ofertę Rapida Money to innych ofert pożyczkowych to konieczność posiadania żyranta lub gwaranta. Takiej osoby która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki, w sytuacji gdyby nasza sytuacja się pogorszyła i nie będziemy mogli terminowo regulować swoich zobowiązań finansowych wobec firmy Rapid Money.

Jakie są główne warunki uzyskania pożyczki w Rapida Money?
– pożyczkobiorcą może zostać osoba w wieku od 18 do 75 lat
– pożyczkobiorca może posiadać negatywną historię kredytową, zadłużenie czy zajęcia komornicze ale nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej
– pożyczkobiorca musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty pożyczki
– posiadanie gwaranta czyli osoby która również będzie odpowiedzialna za spłatę pożyczki, w sytuacji gdy pożyczkobiorca nie będzie regulował w ustalonym terminie rat pożyczki
– gwarant musi być osobą stabilną finansowo i nie mającą w przeszłości problemów ze spłatą zobowiązań

Pożyczka nawet w 48 godzin. Dzięki temu że wszystkie formalności załatwiane są drogą telefoniczną oraz internetową, pożyczka może zostać wypłacona nawet w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku o pożyczkę. Warto przy okazji wspomnieć o tym, że pieniądze nie są wypłacane na konto pożyczkobiorcy. Trafiają one na rachunek bankowych osoby będącej gwarantem pożyczki. Jak podkreśla firma, taka operacja ma na celu zapobieżenia oszustwu i upewnienia się, że jest gwarant jest świadomy swoich obowiązków. W następnym kroku gwarant przekazuje pożyczkobiorcy pieniądze za pośrednictwem przelewu bankowego, czeku lub gotówki.

You may also like...

35 komentarzy

 1. Filip pisze:

  Czy ktoś miał okazję pożyczać już pieniądze przez tą firmę. Niby podobnie jak Provident i Wonga wywodzi się z Anglii, więc niby firma powinna być sprawdzona. Jestem jednak ciekaw jak to w rzeczywistości się przekłada, bo jednak kwoty pożyczek mają wysokie.. Żadnych przedpłat, opłat przygotowawczych przed udzieleniem pożyczki? A jak umowa, nie ma żadnych haczyków?

 2. Renata Grabik pisze:

  Jestem zainteresowana państwa pozyczka

  • pozabanki pisze:

   Pierwszym krokiem w celu uzyskania pożyczki jest złożenie wstępnego wniosku o pożyczkę. Można to zrobić drogą internetową, korzystając z powyżej zamieszczonego linka.

 3. Rocker69 pisze:

  Jak na pożyczki pozabankowe to te koszty nie są wygórowane, tym bardziej jeśli weźmiemy spłatę nie dłuższa jak 24 miesiące. Problemem może być jednak znalezienie takiego gwaranta z dobrą zdolnością i historią kredytową, a do tego jeszcze posiadającego nieruchomość. Jednak chyba warto się rozejrzeć w poszukiwaniu takiej osoby niż przepłacać za wzięcie dużej pożyczki pozabankowej w innych firmach, szczególnie tych na literkę P.

  Faktycznie do uzyskania pożyczki nie jest wymagana jakakolwiek historia kredytowa, a więc przyjmowane są osoby zarówno z zadłużeniem BIK czy zadłużeniami w bazach dłużników. Co ciekawe akceptacja wniosków o pożyczkę dotyczy również osób z zajęciem komorniczym. Znacznie większe wymagania kierowane są w stronę gwaranta pożyczki.

 4. GT-R pisze:

  Dobre w przypadku tej oferty jest to że faktycznie osoby zadłużone mogą z niej korzystać, a więc zarówno w negatywnym bik, opóźnienia w bazach dłużników czy z komornikiem na karku. Tylko tak na dobrą sprawę, mając tą osobę z dobrą historię kredytową i zdolnością, moglibyśmy poprosić go o wzięcie na siebie kredytu gotówkowego w banku. Taka opcja byłaby tańsza. Tylko że w takim przypadku obowiązek spłaty kredytu przypada tylko na jedną osobę a nie na dwie..

 5. Piotr pisze:

  Miałem okazję brać pożyczkę na 36 miesięcy więc się wypowiem. Pożyczka na 5 tysięcy z powierzycielem, pieniądze dotarły na drugi dzień na konto. Umowa zaskakująco krótka, bez drobnego druczku, każdy się połapie w warunkach. Są tańsze pożyczki, ale ta jest na pewno najprostsza jeśli chodzi o formalności.

 6. Sebastian pisze:

  Dwa lata z rzędu brałem pożyczkę, żeby opłacić ZUS, bo poza sezonem biznes się nie kręci. Wychodzi na to, że w tym roku będę musiał zrobić to samo… Co do samej firmy, kasa przychodzi szybko, więc jest ok.

 7. Daria pisze:

  Od kiedy Rapida oferuje pożyczki na 48 miesięcy? Dwa lata temu wzięłam pożyczkę na trzy lata i jestem zadowolona z szybkiej obsługi mojego wniosku, ale chętnie przedłużyłabym ją na okres czterech lat, żeby spłacać niższe raty.

  • pozabanki pisze:

   Taka oferta pojawiła się w ofercie firmy przed kilkoma miesiącami, wcześniej faktycznie maksymalnym okresem spłaty było 36 miesięcy.

 8. weronika pisze:

  Jeśli chodzi o konstrukcję oferty, to Rapida mogłaby ją poprawić, bo dla osób, które pierwszy raz biorą pożyczkę pozabankową, jest to dosyć niejasne. Na szczęście jak się zadzwoni na infolinię, to tam już wszystko fajnie wyjaśniają. Polecam

  • pozabanki pisze:

   Tu się akurat zgodzę, bo nie za bardzo rozumiem. Przykładowo jak wpiszę 5000 zł na 12 miesięcy to wychodzi mi całkowita kwota do zapłaty 6160.58 zł. Ale jeszcze poza tym piszę że Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 350 zł. Opłata administracyjna w kwocie 500 zł. Czy te dwie opłaty są jeszcze doliczane dodatkowo czy te 6160.58 zł to pełny i ostateczny koszt pożyczki, a te kwoty są już w nim zawarte?

 9. Adam pisze:

  Miałem mieszane uczucia po obejrzeniu strony internetowej Rapida, bo jest dosyć „skąpa” i pozbawiona informacji. Ciężko jej zaufać. Ale pomogły pozytywne opinie, których całkiem sporo, więc skoro inni byli zadowoleni, to zaryzykowałem. No i tak zatacza się krąg, bo przyszedł czas na moją pozytywną opinię 🙂

 10. Igor pisze:

  Rapida uratowała mój urlop… Z powodu niespodziewanej awarii auta wykosztowałem się i nie miałem pieniędzy, by zapłacić ostatnią ratę za wycieczkę. Zostały 3 dni do wylotu i musiałem ekspresowo dostać pożyczkę. Zdążyłem, zapłaciłem, wypocząłem z rodziną – polecam Rapidę!

 11. Ula pisze:

  Rzetelna firma, która nie zwleka z wypłatą pożyczki. Byłam zmuszona pożyczyć u nich 4 tysiące na remont łazienki przed nadejściem zimy i nie musiałam mieć gwaranta, tylko potwierdzenie dochodów. To naprawdę wygodna oferta, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu żeby dostać pożyczkę.

 12. Dawid G. pisze:

  Pewnie wiecie, jak trudno otrzymać pożyczkę, będąc na bezrobociu… Odsyłali mnie z wielu firm i dopiero w Rapida jasno powiedzieli, że jeśli załatwię sobie gwaranta, to nie będzie problemu z udzieleniem pożyczki. Kuzyn był gwarantem, a ja dziś regularnie spłacam raty. Jak widać da się uczciwie obsłużyć klienta – dziękuję…

 13. Konrad pisze:

  Lubię firmy, które działają uczciwie. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tak właśnie postępują pracownicy Rapida Money. Nie odrzucają wniosku, tylko że ktoś ma negatywną opinię. Starają się znaleźć sposób, by każdemu dać pożyczkę, której potrzebuje. Mam nadzieję, że inne firmy wezmą przykład z Rapida Money.

 14. Olek pisze:

  Polecam. Szybka pożyczka bez ukrytych szczegółów, które wychodzą po czasie. Spłata zawsze na tych samych zasadach, raty nie wzrastają, czyli współpraca zakończona wielkim sukcesem. Ja jestem na tak 😉

 15. Henryk pisze:

  Zbliżają się święta, więc wielu z was będzie szukać nisko oprocentowanej pożyczki bez zbędnych zobowiązań. Mogę polecić ofertę Rapida Money, bo korzystałem i jestem bardzo zadowolony. W sam raz właśnie na drobne wydatki typu prezenty świąteczne.

 16. Wiktor pisze:

  Wierzcie lub nie, ale naprawdę ciężko jest znaleźć firmę, która daje 25 tysięcy osobom z negatywną historią kredytową. Za to cenię firmę Rapida – że dla nich klienci są ludźmi, a nie zbiorem cyfr w jakimś raporcie BIK. Można się dogadać, jeśli obie strony traktują się wzajemnie z uczciwością. Polecam więc poznać uczciwość firmy Rapida.

 17. Iwona pisze:

  A gwarant musi zawsze mieć nieruchomo$ć?

  • Maszkaron pisze:

   Nie koniecznie, pod warunkiem, że posiada odpowiednio dobrą a można by rzecz nawet bardzo dobrą historię kredytową. Jeśli brał kredyty i spłacał je zawsze terminowo to nie dodatkowa nieruchomość nie powinna być wymagana.

 18. Szady Wrocław pisze:

  Firma która faktycznie jest w stanie pożyczyć 25 000 zł dla osoby zadłużonej, która zarówno ma negatywny BIK jak i wpisy w bazach dłużników. Jeśli znajdziemy gwaranta pożyczki, to Rapida nam takiej pożyczki bez większych przeszkód udzieli. Jedna z nielicznych ofert pożyczki z zadłużeniem i dla zadłużonych w PL.

 19. Hania Pomocna pisze:

  Firma w której rzeczywiście można uzyskać pożyczkę jeśli ma się problemy finansowe, zadłużenie BIK, wpis w bazach dłużników jak KRD czy Erif czy inne skompilowane sytuacje. Jeśli poszukamy sobie gwaranta z dobrą historią i zdolnością kredytową, to firma z pewnością udzieli nam pożyczki z zadłużeniem.

 20. Terra pisze:

  Można już uzyskać wydłużony okres spłaty do 48 miesięcy, dzięki czemu duże pożyczki pozabankowe będą mogły mieć niższe raty miesięczne. Ogólnie opinie o Rapida Money są dosyć pozytywne, choć większość podkreśla że głównym minusem są wysokie koszty pożyczki.

  • Karina pisze:

   Obecnie w Rapidzie można dostać pożyczkę nawet na okres 60 miesięcy. Ja skorzystałam z tej opcji i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo pochwalę jeszcze fakt, że cała procedura trwa wyjątkowo krótko.

 21. Ala pisze:

  Osobiście polecam tę firmę jeśli ma się niezbyt pochlebną historię kredytową. Wiadomo, czasem są różne historie w życiu, a Rapida pomimo to da Ci pożyczkę. Jedynym warunkiem jest Gwaratnt, ale przecież jest to naturalna forma zabezpieczenia.

 22. Kamil pisze:

  Polecam zapoznanie się ze stroną internetową Rapidy. Są tam zawarte wszystkie potrzebne informacje do podjęcia decyzji o złożeniu wniosku w sprawie pożyczki. Znajduje się tam również kalkulator, który pomoże dobrać wysokość pożyczki do swoich możliwości.

 23. Kasia pisze:

  Rapida ma bardzo profesjonalne podejście do osób, które potrzebują pieniędzy. U nich nie ma problemu z uzyskaniem wysokich sum a i warunki spłaty są bardzo korzystne. Myślę, że warto ich polecić.

 24. Kamila pisze:

  Jestem zadowolona z pożyczki jaką mi udzieliła firma Rapida. Bardzo szybko dostałam pieniądze na konto i nie było żadnej niespodzianki po drodze. Myślę, że mogę polecić korzystanie z usług tej firmy.

 25. Kuba pisze:

  Miałem problem ze spłatą raty wcześniejszej pożyczki. Potrzebowałem pieniędzy i bałem się, że ich nie dostanę. Zgłosiłem się do Rapidy, nie robili żadnych problemów w związku z moją historią kredytową.

 26. Pati pisze:

  Dużo się naczytałam opinii na temat Rapidy odnośnie udzielania pożyczek. Muszę przyznać, że były one różne ale ich oferta przekonała mnie by mimo wszystko zaryzykować i szczerze przyznaję, że była to bardzo dobra decyzja.

 27. Bogdan pisze:

  Bardzo polecam tę firmę osobom, którym powinęła się noga i potrzebują natychmiastowej pomocy. Raty można rozłożyć na 5 lat i prawie się ich nie odczuwa. Sama procedura uzyskania pożyczki przebiega niezwykle skutecznie.

 28. Basia pisze:

  Rapida się sprawdza w przypadku ludzi z niekorzystnym BIKiem. Wystarczy mieć Gwaranta i nie trzeba się martwić o udzielenie pożyczki. Ta firma naprawdę jest godna polecenia.

 29. Asia pisze:

  Jestem w trakcie spłacania pożyczki. Wniosek złożyłam przez ich stronę i trwało to dosłownie 5 minut. Nie było żadnych problemów, wszystko przebiegło pomyślnie. Raty się nie zmieniają dzięki czemu mam możliwość dokładnie zaplanować ich spłatę.

 30. Nico pisze:

  Ludzie litości brat prosił mnie o poręczenie tego czegoś. Przecież nie będę wystawiał chałupy dla parabanku. A gdyby nawet tego nie wymagał to z mojo historio i zdolnością pomogłem chłopowi biorąc mu 25 tys w banku z dużo niższą rato a jak mi nie spłacić raty to trudno spłacie za niego…litości ludzie nie dawajcie robić się w bambuko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *