ProFimo

ProFimo – jedna z nielicznych firm udzielających pożyczki pozabankowe, która nadal udziela pożyczki w 100% online i przez internet. Składając u nich wniosek o pożyczkę, masz szansę otrzymać dodatkową gotówkę prosto na konto bankowe i bez wychodzenia z domu.

Szukając bezpiecznej pożyczki pozabankowej, warto zwrócić uwagę na propozycję ProFimo. Jest to firma działająca w sektorze pozabankowym już od 2005 roku, znana co po niektórym jako Prometeusz Finanse Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych przez internet oraz udziela pożyczki na sfinansowanie zakupu samochodu.

ProFimo Pożyczki Pozabankowe na raty online

ProFimo pożyczki

Pożyczki Gotówkowe online w ofercie ProFimo to pożyczki w wysokości do 2500 zł. Taka pożyczka udzielana jest w formie gotówkowej, z okresem spłaty pożyczki w 18 miesięcznych ratach. Znacznie większą kwotę pożyczki możemy uzyskać w ramach opcji Pożyczka Samochodowa. Jest to pożyczka udzielana na zakup samochodu i w ramach tej oferty możemy uzyskać w firmie nawet 20 000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki samochodowej wynosi od 24 do 36 miesięcy.

Kto otrzyma pożyczkę w ProFimo?

Otrzymanie pożyczki w ProFimo możliwe jest dla osób z polskim obywatelstwem. Dla osób które posiadają udokumentowany dochód oraz stałe zamieszkanie. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebny dostęp do konta bankowego oraz numer telefonu komórkowego. Firma udziela pożyczki bez zaświadczeń, lecz w niektórych sytuacjach możemy zostać poproszeni o przesłanie dodatkowego dokumentu, który mógłby poświadczyć uzyskiwany przez nas dochód. Wszystkie formalności odbywają się online, dzięki czemu pożyczka ProFimo może zostać udzielona w 100% bez konieczności wychodzenia z domu.

You may also like...

1 Response

  1. Eugeniusz pisze:

    potrzebuje pożyczyc 2500zl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *