Gotówka Natychmiast – pożyczka online do 5000 zł

Pora dzisiaj przedstawić nową markę działającą na rynku pożyczek pozabankowych, którą jest Gotówka Natychmiast oferująca pożyczki internetowe do 5000 zł. Spłata pożyczki może odbywać się w wygodnych ratach miesięcznych od 10 do 24 miesięcy.

Choć sama nazwa Gotówka Natychmiast może wydawać się nowa, to firma pod skrzydłami której działa marka już do takich nowych nie należy. Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej, pożyczkodawcą stojącym nad nazwą Gotówka Natychmiast jest Aasa Polska S.A. To właśnie ta firma nadzoruje udzielanie pożyczek przez markę. Jak się więc można domyślać, oferta jest bardzo zbliżona do propozycji Aasy ponieważ firma oferuje pożyczki długoterminowe od 1000 do 5000 zł z okresem spłaty pożyczki w ratach miesięcznych. Tutaj mamy do dyspozycji okres sięgający od 10 do 24 miesięcznych rat.

Dla kogo pożyczka w Gotówka Natychmiast. Pod tym względem mamy podane jasne wymagania które mówią o wieku osób starających się o uzyskanie pożyczki w przedziale 20-80 lat, posiadające stałe źródło dochodów i stałe miejsce zamieszkania. Ponadto warunki mówią o nie posiadaniu negatywnej historii kredytowej zarówno w bazach BIK. Jak również w bazach dłużników takich jak KRD, BIG InfoMonitor i innych.

Umowa wysyłana mailem ale.. jako że Aasa w przypadku wszystkich swoich ofert pożyczek wymaga realnego podpisu pożyczkobiorcy, umowa do podpisania dostarczana jest firmą kurierską prosto pod nasz adres zamieszkania. Przed dostarczeniem umowy do podpisania mamy możliwość zapoznania się z nią jak również z harmonogramem spłat rat miesięcznych. W tym celu firma wysyła ją w formie elektronicznej na adres e-mail. Co ważne, jeszcze przed dostarczeniem jej do podpisania przez kuriera.

You may also like...

1 Response

  1. Simon pisze:

    Ciekawa oferta pożyczki i do tego nie droga w spłacie jak u większości firm udzielających pożyczek pozabankowych d 5000 zł. Choć ja znalazłem jeszcze tańszą ale nie będę tu robił kryptoreklamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *