Pożyczka na 65 dni w Pożyczkaplus

Firmy udzielające chwilówek powoli będą zwiększać dostępny okres spłaty pożyczki, co będzie wiązało się bezpośrednio z nowymi regulacjami prawnymi. Niektóre z firm już to robią, wprowadzając poza standardowym 30-dniowym okresem spłaty, również dodatkowy, dłuższy umożliwiający spłatę w dłuższym terminie. Przykładowo Pożyczkaplus wprowadziła dla stałych klientów model spłaty 45 dniowy oraz jest dostępna również specjalna pożyczka na 65 dni.

Pożyczka na 65 dni czyli Pożyczka na dłużej ale.. dopiero od 3 lub 6 pożyczki. Zwiększony okres spłaty w ofercie Pożyczkaplus, skierowany jest wyłącznie do stałych klientów firmy a więc takich którzy sięgają za pośrednictwem firmy po kolejne pożyczki. Opcja spłaty 45-dniowa dostępna jest od 3 pożyczki, a spłata 65-dniowa możliwa jest od 6 z rzędu pożyczki.

Pożyczka za 10 zł – przy okazji wspominania o nowych możliwościach spłaty pożyczki, warto również wspomnieć że Pożyczkaplus posiada ciekawą promocję skierowaną do nowych klientów. Jeżeli jesteśmy osobą sięgająca po raz pierwszy po pożyczkę, mamy możliwość pożyczenia jej na promocyjnych warunkach za jedyne.. 10 zł. To całkowity koszt pożyczenia gotówki przy pierwszej pożyczce a maksymalny limit dla nowych klientów wynosi do 1000 zł. W przypadku tej pierwszej pożyczki okres spłaty może wynosić 15 lub 30 dni.

Główne warunki jakie należy spełnić aby uzyskać pożyczkę w Pożyczkaplus to przede wszystkim ukończone 21 lat, posiadanie polskiego obywatelstwa oraz zatrudnienia. Ponadto warto wiedzieć również o tym, że firma nie udziela pożyczek osobom, które wpisane są do jakichkolwiek rejestrów czy baz za nie terminowe regulowanie należności.

You may also like...

1 Response

  1. Gerard pisze:

    Teraz chyba już Pożyczkaplus nie udziela pożyczek na tak długo, bo ma w ofercie chwilówki na 45 dni. W każdym bądź razie, dobrze że są takie oferty, w ramach których można uzyskać pożyczkę z dłuższym okresem spłaty niż standardowe 30 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *