Pożyczka bezpośrednio na konto osobiste

Kiedyś uzyskanie kredytu gotówkowego czy nawet pożyczki pozabankowej, zawsze wiązało się z jakimiś dodatkowymi wizytami. Albo to my musieliśmy się udać przynajmniej ze dwa razy do placówki bankowej aby uzyskać potrzebny kredyt albo to nas odwiedzali przedstawiciele firmy pożyczkowej w celu ocenienia naszej zdolności kredytowej. Ta ostatnia najczęściej polegała na tym, że sprawdzano czy mamy gdzie mieszkać i czy posiadamy jakiś dochód, z którego będzie w stanie płacić najczęściej tygodniowe raty pożyczki

Dzisiaj potrzebując gotówki, mamy zadanie mocno ułatwione, tym bardziej jeśli potrzebujemy nie wielkiej kwoty pożyczki a więc od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Taką gotówkę możemy pożyczyć korzystając z dobrodziejstw internetu i telefonów, zarówno w banku jak i popularnych firmach pożyczkowych. Wniosek składamy przez internet, dokonujemy przelewu weryfikacyjnego (choć można obejść się również bez tego), bank lub firma pożyczkowa dokonuje weryfikacji naszych danych a gdy wszystko jest ok, przelewa nam kwotę potrzebnej gotówki prosto na nasze konto bankowe.

Pożyczka na konto osobiste

W przypadku banków jeszcze nie we wszystkich możliwe jest uzyskanie kredytu w ten sposób. Jeśli jesteśmy dla banku nieznaną osobą czyli taką która nigdy wcześniej nie brała w danym banku kredytu a do tego jeszcze złożyliśmy wniosek o kilka tysięcy złotych, to szanse na uzyskanie mamy raczej marne. Nieco inaczej będzie to wyglądało w przypadku złożenia wniosku kredytowego w banku który typowo specjalizuje się w kredytach internetowych. Może to być dla przykładu mBank, chyba najstarszy bank który specjalizuje się w pożyczaniu przez internet czy nieco nowsza oferta iGotówki czy T-Mobile Usługi Bankowe. W ich przypadku wszystkie formalności odbywają się zdalnie a gotówka przelewana jest na podany przez nas wcześniej rachunek bankowy.

Podobnie wygląda to w przypadku pożyczek pozabankowych, choć w ich przypadku różnica jest taka że koszty takich pożyczek są wyższe ale za to są udzielane są w ekspresowym tempie. W wielu znanych mi przypadkach, gotówka lądowała na koncie pożyczkobiorcy w ciągu kilkunastu minut od chwili złożenia wniosku. Pod tym kątem banki póki co są jednak nieco z tytułu firm pozabankowych, choć ostatnio też radzą sobie nie najgorzej pod tym kątem.

Jeśli więc szukamy oferty w ramach której dostępna będzie pożyczka na konto osobiste, mamy do dyspozycji szereg ofert zarówno tych bankowych (póki co tylko kilka) jak i pozabankowych (przynajmniej kilkadziesiąt). To na którą się zdecydujemy zależeć będzie od nas samych i od tego czy zależy nam bardziej na czasie czy na otrzymaniu najkorzystniejszej oferty w spłacie czyli mówiąc prostymi słowami – taniego kredytu w niską ratą.

You may also like...

1 Response

  1. Marian TT pisze:

    Wygodna opcja, która nie wymaga od nas nawet wychodzenia z domu, żeby dostać potrzebną pożyczkę. Taką pożyczkę prosto na konto możemy mieć na koncie nawet w ciągu kilku minut od momentu jak rozpatrzą nasz wniosek. Dostaniemy informację na sms, a chwilę później pieniądze na koncie. Przelew idzie szybko bo używają do tego przelewu ekspresowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *