Ratka – tania pożyczka pozabankowa

Czy może w ogóle być coś takiego jak tania pożyczka pozabankowa? Wszystko zależy od tego, jak na to spojrzymy, ponieważ jeśli każdą jedną tego typu pożyczkę będziemy porównywać do kredytu bankowego to pewnie nigdy nie znajdziemy takiej pożyczki która pod względem kosztów będzie do niego zbliżona. Są jednak oferty które wydają się dosyć przystępne i raczej nie można mówić o nich jako o ofertach drogich. Tak jest w przypadku propozycji pożyczek Ratka.pl

Przyznam że to jedna z najtańszych ofert firm pozabankowych jaką miałem okazję prezentować. Pożyczki Raki nie należą do drogich w spłacie a do tego dostępne są na wyciągnięcie ręki ponieważ wszystkie formalności załatwiane są zdalnie przy wykorzystaniu internetu. Jedynie sama umowa o pożyczkę nie jest wysyłana elektronicznie a za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Co ma do zaoferowania Ratka? Oferta Ratki może szczególnie zainteresować osoby szukające tanie pożyczki pozabankowe, w tym konkretnym przypadku nie większej niż 10 000 zł. To maksymalna kwota pożyczki jaką możemy uzyskać za pośrednictwem firmy, najniższa dostępna kwota to 1500 zł. Spłata pożyczki może zostać rozłożona na wybraną liczbę rat od 7 do 24 miesięcy. Sami możemy zdecydować jaki okres będzie dla nas najbardziej odpowiedni a jednocześnie poznamy przy tym dokładną wysokość raty pożyczki.

Kto może skorzystać z oferty Ratki? Każda osoba która ukończyła 20 lat a nie przekroczyła 80 lat, która posiada udokumentowany dochód i aktywny rachunek bankowy a ponadto nie jest osobą zadłużoną w bazach dłużników. O pożyczkę w Ratce mogą starać się również osoby które z różnych powodów nie mogę uzyskać kredytu za pośrednictwem banku np. z powodu spłacanego kredytu w innym banku czy niskiej zdolności kredytowej (niskie dochody np. z tytułu pracy na pół etatu czy renty/emerytury).

Najtańsza pożyczka z krótkim okresem spłaty – decydując się na ofertę Ratki, musicie wiedzieć że najkorzystniej wypadają pożyczki z krótszym okresem spłaty, dlatego jeśli mamy taką możliwość lepiej wybrać najkrótszy możliwy termin jej spłaty.

You may also like...

1 Response

  1. Adrian pisze:

    Faktycznie, w Ratce koszty są niskie ale znalazłem dla siebie pożyczkę gdzie te koszty są na jeszcze niższym poziomie i również jest to pożyczka pozabankowa. No ale będę robił krypto reklamy, jeśli ktoś dobrze poszuka to na pewno znajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *