Pożyczka pozabankowa a praca na pół etatu

Jeżeli pracowaliście kiedyś lub obecnie jesteście zatrudni na pół etatu, to wiecie że uzyskanie kredytu w takiej sytuacji graniczy niemal z cudem. Nieco łatwiej jest z tzw. kredytem ratalnym czy wzięciem jakiegoś sprzętu czy przedmiotu na raty. Niestety, uzyskanie kredytu gotówkowego w takiej sytuacji graniczy niemal z cudem, a jak t wygląda w przypadku firm udzielających pożyczek pozabankowych.

Pożyczka pozabankowa a praca na pół etatu

Jeżeli jesteście zatrudnieni na pół etatu a chcecie się starać o uzyskanie chwilówki czy pożyczki pozabankowej tu tutaj będziecie mieli nieco łatwiej. Dla firm pożyczkowych najważniejsze jest to że w ogóle posiadamy jakiś dochód, choć w niektórych sytuacjach ważna jest również wysokość uzyskiwanego dochodu. W praktyce jednak, bardzo mało firm to weryfikuje a ważniejsze dla nich jest status pożyczkobiorcy pod kątem zadłużeń a więc czy nie jesteśmy wpisani do którychś z rejestrów dłużników bądź też nie posiadamy zadłużeń widocznych w bazach BIK.

Posiadając niski dochód z tytułu pracy na umowę pół etatu, najłatwiej będzie nam uzyskać pożyczkę w jednej z firm udzielających pożyczek internetowych. W ich przypadku wszystkie formalności są załatwiane błyskawicznie, bardzo rzadko wymagane są zaświadczenia o dochodach czy inne podobne dokumenty. Musimy jednak pamiętać że każda z ofert posiada inne warunki uzyskania pożyczki i inne koszta. Na rynku pożyczek internetowych jest obecnie z czego wybierać, więc warto poszukać takiej pożyczki która będzie cechowała się stosunkową niską ratą i nie będzie dla nas zbyt dużym obciążeniem finansowym w spłacie.

W jakich firmach mamy szanse uzyskania pożyczki pracując na pół etatu? Ja zacząłbym od sprawdzania internetowych ofert a więc np. Zaplo, Hapi Pożyczki czy Ratka.pl. Można też spróbować złożyć wniosek w Providencie, od jakiegoś czasu u nich również można uzyskać pożyczkę całkowicie przez internet. Właśnie te firmy posiadają najkorzystniejsze oferty względem raty pożyczek a przy oferują korzystne rozłożenie pożyczki na raty miesięczne.

You may also like...

7 komentarzy

 1. Stefania pisze:

  Czy dostane pożyczkę z komornikiem to znaczy pracuję na umowę zlecenie dla komornika potrzebuje tylko 3000zł i na konsolidację dwóch pożyczek w Santander w sumie 5000zł

 2. Freddy K. pisze:

  Tylko w takich firmach jak Rapida Money, klik: https://www.pozabanki.com.pl/rapida-money/ tylko to też pożyczka pozabankowa więc koszty nie małe, ale ani tak jeszcze nie tak duże jak u większość firm pożyczkowych które dawają te większe pożyczki.

 3. Baranowska pisze:

  W firmach pożyczkowych zawsze się coś dostanie, nawet przy pracy na pół etatu czy na prawdę niskim dochodzie. Podstawa to mieć pozytywną historię kredytową, bez zadłużeń w bazach czy opóźnień w spłacie rat kredytu.

 4. Majewski pisze:

  W firmach które udzielają pożyczki pozabankowe nie stanowi to jakoś dużego problemu. Najważniejsze że wogóle mamy jakiś stały dochód i to ile możemy miesięcznie spłacić. Dużej pożyczki może nie dostaniemy, ale raczej większość firm nam ją udzieli.

 5. Pajda Chleba pisze:

  Spróbuj najlepiej w Wonga, dają pożyczki przy niskich dochodach a ponadto nie wymagają ponoszenia wysokich opłat. Taka opcja dla mniej zarabiających, którzy nie dostali pożyczki w banku. Tylko że musisz posiadać dobrą historię kredytową.

 6. Henek pisze:

  Nie powinno być problemu, tym bardziej że firmy pożyczkowe bardzo rzadko wymagają przedstawiania zaświadczeń o dochodach. W większości przypadków wystarczy sama informacja o posiadaniu zatrudnienia, bez wnikania w to, jakie posiadamy dochody. Najważniejsze jest to, że posiadamy zatrudnienie w chwili składania wniosku o pożyczkę.

 7. Adrian Kero pisze:

  Pożyczki na pół etatu udziela większość firm pożyczkowych, nawet w banku taką dostaniemy przy nie dużych zarobkach. Podstawa to jednak brak zadłużeń czy jakichś nie opłaconych rachunków w przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.