Pożyczka 5000 zł z tanią ratką

Jeśli w niedługim czasie pojawi się więcej takich ofert jak w Ratce, to bez bez wątpienia mogę stwierdzić że kredyty bankowe mogą czuć się już teraz zagrożone. Na rynku pojawiła się właśnie nowa propozycja Ratki, która oferuje już nie tylko 3400 zł pożyczki jak do tej pory, ale nawet do 5000 zł z najtańszą ratą dostępna rynku pozabankowym.

Pożyczka 5000 zł z tanią.. Ratką

Do tej pory uważałem ofertę Providenta za bezkonkurencyjną ponieważ bądź co bądź firma oferowała najtańszą ratę pożyczki w opcji domowej. Teraz ma jednak sporego konkurenta w postaci Aasa i marki Ratka. Obie marki to tak na prawdę jedna firma oraz identyczne warunki pozyskania pożyczki czyli takie same koszty pożyczki.

Z początkiem maja obie marki zwiększyły limit dotychczasowej kwoty pożyczki do 5000 zł, dzięki czemu jeżeli szukamy właśnie takiej kwoty pożyczki to możemy mieć pewność że w Ratce uzyskamy ją najtaniej zarówno z okresem spłaty w 12 czy 24 miesięcznych ratach. Oczywiście zdaję sobie sprawę że w niedalekim czasie ktoś może tę ofertę jeszcze bardziej przebić, ale jeśli tak się stanie to tylko z korzyścią dla potencjalnych pożyczkobiorców.

Podsumowując – aktualnie za pośrednictwem Ratki możemy uzyskać najtańszą pożyczkę pozabankową w zakresie od 1200 do 5000 zł z okresem spłaty od 8 do 24 miesięcy. Wszystkie potrzebne formalności załatwiamy przez internet, nie jest więc potrzebna żadna dodatkowa wizyta w placówce, umowę otrzymujemy za pośrednictwem kuriera bezpośrednio do miejsca zamieszkania

You may also like...

4 komentarze

 1. Róża pisze:

  Pożyczka 5000 zł z tanią ratką? Ja widzę tylko jedną i jest nią Wonga. Sprawdzałem wiele różnych firm pożyczkowych i żadna ne zesza niżej z kosztów pożyczek jak właśnie Wonga. Mają bardzo konkurencyjną ofertę, która ratami jest zbliżona niemal do oferty banków,. Do tego wszystko jest szybko i sprawnie załatwiane drogą internetową a gotówka na koncie jest niemal w przeciągu kilku godzin co jak na pożyczkę ratalną jest mega dobrym wynikiem.

 2. pozabanki pisze:

  Zrobiliśmy mały update bo nie tylko Ratka oferuje już tanie pożyczki pozabankowe. Klik: https://www.pozabanki.com.pl/pozyczac-tanio-pozyczki-pozabankowe/ – tu znajdziecie 5 wybranych firm w których korzystnie pożyczycie gotówkę drogą pozabankową. Co więcej, są to firmy w których szanse na otrzymanie pożyczki na konto macie jeszcze tego samego dnia, w którym składaliście wniosek.

 3. Marta BBKoscierzyna pisze:

  Tanie ratki w firmach pożyczkowych? Nie za bardzo, jeśli już taka firma się trafi a spokojnie można je policzyć na palcach jednej ręki, to trzeba spełnić określone wymagania. Podstawa to czyste bazy, zarówno w dłużnikach jak KRD, jak też bazy BIK. Poza tym oczywiście określony dochód. Może dostaniemy pożyczkę z najniższą krajową ale nie dużą.

 4. Luiza pisze:

  Robiłem ostatnio rozeznanie najtańszych pożyczek pozabankowych i według mnie najniższą ratę pożyczki miesięcznej posiada Wonga. Można Jeszcze sprawdzić oferty Hapi Pożyczki, oferta bardzo zbliżona i z podobnymi warunkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *