Pożyczka z nagrodami w Ferratum Banku

Jesień rozpoczęła się na dobre a razem z nią jesienny konkurs Ferratum Banku, w którym do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody takie jak tablety, ciśnieniowy ekspres do kawy, kamery sportowe czy mini wieże.

Jesienny konkurs Ferratum Banku rozpoczął się 17 października a potrwa niecały miesiąc, do 11 listopada 2016 roku. Mogą wziąć w nim udział wszyscy klienci Ferratum Banku, którzy w tym czasie wezmą pożyczkę ratalną z miesięczną spłatą. Ponadto trzeba będzie również przygotować pracę związaną z tym, jak sobie radzimy z jesiennym nastrojem. Może ona zostać przygotowana w formie pisemnej, graficznej lub w postaci fotografii.

Atrakcyjne nagrody – ilość nagród w konkursie jest całkiem spora a osoby do których uśmiechnie się szczęście, będą mogły wygrać jedną z pośród takich nagród jak: tablet Samsung, mini wieżę PIONEER, ciśnieniowy ekspres do kawy DeLonghi, kamerę sportową GOPRO, inteligentny odkurzacz Sencor, aparat Fuji Instax lub głośnik CREATIVE. Przyznanie nagród oraz ich wysyłka nastąpi do końca listopada a więc mamy szansę zrobić sobie fajny prezent jeszcze na święta.

Na sam koniec warto wspomnieć co oferuje Ferratum w ramach pożyczek ratalnych. Kwoty pożyczek sięgają od 1000 do 5000 zł, z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Wszystkie formalności związane z zaciągnięciem pożyczki załatwiane są całkowicie przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Do uzyskania pożyczki wystarczy ukończone 20 lat i brak zadłużeń widocznych w Krajowym Rejestrze Długów.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *