Szalona Pożyczka – sprawdzony sposób na pierwszą pożyczkę pozabankową

Nie musimy na własną rękę szukać pożyczki pozabankowej, jeśli nie mamy na temat tego typu pożyczek, zielonego pojęcia. Wiadomą rzeczą jest, że w przeciwieństwie do banków, na rynku pozabankowym trzeba uważać, ponieważ możemy trafić na ofertę firmy której oferta nie do końca będzie uczciwa lub będzie bardzo droga w spłacie. Lepiej pod tym kątem zaufać sprawdzonej firmie, która za nas znajdzie najlepszą propozycję pożyczki pozabankowej.

Jednym z takich pośredników czy doradców na krajowym rynku pożyczkowym jest Szalona Pożyczka. W jej ofercie znajdziemy zarówno tradycyjne chwilówki z krótkim okresem spłaty po pożyczki długoterminowe z ratami miesięcznymi. Okres spłaty może sięgać nawet do 12 miesięcy. Kwoty pożyczek dostępne w ramach oferty również mają dosyć szeroki zakres ponieważ w firmie znajdziemy zarówno małe kwoty od 100 czy 200 zł po duże pożyczki pozabankowe do 20 czy 25 tysięcy złotych.

Oferta Szalona Pożyczka dla każdego. Składając wniosek za pośrednictwem Szalonej Pożyczki możemy liczyć na uzyskanie pożyczki również w różnych trudnych sytuacjach. Może to być niski wiek i brak jakiejkolwiek historii kredytowej. W takiej sytuacji banki najczęściej odrzucają wniosek. Tu jakąś ofertę pożyczki otrzymamy na pewno ponieważ na liście współpracujących firm są również firmy pożyczkowe udzielające pożyczek od 18 roku życia.

Szalona Pożyczka

Podobna sytuacja może dotyczyć osób z nie najlepszą historią kredytową, które zmagają się z problemem uzyskania potrzebnego kredytu czy pożyczki. Jeżeli więc macie podobny problem ponieważ nie macie czystej historii kredytowej w BIK i mieliście zadłużenia w spłacie jakiegoś kredytu, to tutaj szanse na pożyczkę jak najbardziej będziecie mieli. Nie wszystkie firmy podczas udzielania pożyczki, sprawdzają bazy BIK, więc firma wybierze dla was właśnie jedną z takich ofert.

Brak dodatkowych kosztów za pomoc w uzyskaniu pożyczki. Składając wniosek w Szalonej Pożyczce nie musicie obawiać tego że zostaniecie obarczeni jakimiś dodatkowymi kosztami za pomoc w dopasowaniu odpowiedniej oferty. Firma nie pobiera za to żadnych dodatkowych opłat. Jedyny koszt jaki będziemy ponosić to ten podczas spłaty pożyczki w wybranej już firmie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *