Zerro – większe szanse na otrzymanie pożyczki

Nie zawsze istnieje szansa na otrzymanie kredytu w banku. Problem może stanowić negatywna historia kredytowa w BIK, opóźnienia w spłacie innych zobowiązań po niską zdolność kredytową. W takiej sytuacji, zamiast szukać kredytu w każdym kolejnym banku czy firmie pożyczkowej, lepiej skorzystać z tej usługi. Zerro znajdzie dla nas odpowiednią ofertę pożyczki i pozwoli nam ją znaleźć wówczas, gdy mamy problem z jej uzyskaniem w innych bankach czy firmach.

Bank odrzucił Twój wniosek o kredyt?

konto dla firm bez zaświadczeń

Masz problem z uzyskaniem pożyczki z powodu negatywnego BIK? A może instytucje finansowe nisko oceniają Twoją zdolność kredytową? Sprawdź swoje szanse na uzyskanie kredytu lub pożyczki z Zerro! Za pośrednictwem masz szansą uzyskanie dodatkowych pieniędzy o każdej porze dnia i nocy. Zerro oferuje pożyczki na dowolny cel nawet do 25 000 zł. W większości przypadków okres spłaty może wynosić od 1 do 12 miesięcy, jednak istnieje również możliwość wydłużenia okresu spłaty.

Czemu z pomocą Zerro masz większe szanse na otrzymanie pożyczki?

Przede wszystkim dlatego, że Zerro nie jest typową firmą pożyczkową, a pośrednikiem w pożyczaniu. Właśnie dzięki temu masz większe szanse na otrzymanie finansowania. Aktualnie Zerro współpracuje z kilkudziesięcioma zaufanymi krajowymi firmami pożyczkowymi. Może więc kierować zapytanie o pożyczkę do wszystkich tych firm jednocześnie, czego nie będziesz w stanie zrobić samodzielnie. Nawet jeśli większość firm pożyczkowych odrzuca Twój wniosek o kredyt lub pożyczkę, to za pośrednictwem Zerro masz duże szanse na uzyskanie dodatkowej gotówki.

Przez internet i bez wychodzenia z domu

W tych trudnych czasach, bardzo ważne jest by cały proces o uzyskanie kredytu lub pożyczki odbył się w pełni zdalnie. W przypadku Zerro wszystkie niezbędne formalności załatwiane są w większości przez internet a pieniądze trafiają bezpośrednio na konto bankowe. Wystarczy że posiadasz ukończone 18 lat, dochód miesięczny i dostęp do aktywnego konta bankowego. W tej sytuacji nic nie stoi już na przeszkodzie, żebyś mógł uzyskać pożyczkę, którą spłacisz jednorazowo lub w ratach miesięcznych.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *