Inbank – Bankowy Kredyt Online

Nowy bank zadebiutował na rynku polskim a jest nim estoński Inbank. Jego czołowym produktem finansowym jest kredyt online czyli kredyt udzielany całkowicie przez internet. O wszystkie dostępne produkty dostępne w Inbanku takie jak kredyty, pożyczki i lokaty możemy wnioskować całkowicie online.

Działalność banku Inbank rozpoczęła się w 2010 roku a dzisiaj bank obecny jest poza Estonią skąd się wywodzi, również na rynkach Austrii, Łotwy, Niemiec oraz Polski. Inbank jest bankiem internetowym dlatego też wszystkie dostępne produkty finansowe oferowane przez bank, dostępne są całkowicie drogą internetową. W ten sposób uzyskamy zarówno bankowy kredyt gotówkowy nawet do 50 000 zł, jak również małe pożyczki gotówkowe w postaci bankowej chwilówki do 4000 zł.

Bankowy Kredyt online Inbank – na dobry początek przyjrzymy się ofercie dużego kredytu gotówkowego jaki dostępny jest w ofercie Inbanku. Mówimy tutaj o kredycie od 2000 do nawet 50 000 zł z okresem spłaty w ratach miesięcznych od 4 do 60 miesięcy. Z dokładnym kosztem kredytu gotówkowego możemy zapoznać się za pomocą kalkulatora kredytu, który dostępny jest na stronie banku. Po wprowadzeniu interesującej nas kwoty kredytu oraz ilości rat miesięcznych, automatycznie wyświetli się nam orientacyjna wysokość miesięcznej raty. Porównując koszty kredytu z kilkoma innymi bankami które oferują w Polsce kredyty online, mogłem się przekonać że Inbank jest w stanie zaproponować potencjalnemu klientowi najniższe raty kredytu. Jeśli więc przymierzacie się do zaciągnięcia kredytu gotówkowego, warto również złożyć wniosek o kredyt w Inbanku w celu porównania go z innymi kredytami które dostępne są przez internet.

Pożyczka online Inbank – to kolejny z produktów finansowych Inbanku, po który możemy sięgnąć całkowicie przy wykorzystaniu internetu. To oferta skierowana do osób które szukają nie dużej kwoty pożyczki z ratami, z możliwością szybkiej spłaty. Mamy tutaj możliwość wyboru kwoty od 1000 do 4000 zł z możliwością spłaty pożyczki albo w postaci jednej raty (czyli podobnie jak w przypadku popularnych chwilówek) albo w postaci 2,3 lub 4 rat miesięcznych.

Jak otrzymać bankowy kredyt online lub pożyczkę w Inbanku? Do jej uzyskania będzie konieczna rejestracja w serwisie, w której podamy swoje dane osobowe. Po poprawnej rejestracji otrzymamy wiadomość e-mail, następnie ustalimy hasło dostępu oraz za pomocą kodu sms podpiszemy umowę o dostęp do bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu się na utworzone konto klienta w Inbanku, wypełnimy wniosek o bankowy kredyt online oraz wykonamy przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł w celu weryfikacji tożsamości. Jeśli wszystkie warunki wskazane w umowie zostaną spełnione, pełna kwota pożyczki zostanie przelana na nasz rachunek bankowy. Do uzyskania kredytu lub pożyczki online w Inbanku nie jest konieczne zakładanie dodatkowego konta bankowego, do tego celu wystarczy w zupełności konto osobiste którego jesteśmy posiadaczem.

Uzyskanie pożyczki w Inbanku uzależnione jest oczywiście od kilku czynników a więc od pozytywnej weryfikacji naszej tożsamości, pozytywnej decyzji kredytowej oraz konieczne jest podpisanie umowy z Inbankiem w formie elektronicznej.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *