Remont Pożyczka

Na co człowiek wydaje w życiu najwięcej pieniędzy? Oczywiście na konsumpcję, ale również na utrzymanie samochodu czy remont mieszkania lub domu. Co się z tym najczęściej wiąże? Wymiana sprzętu agd, malowanie mieszkania, zmiana mebli czy wymiana okien.

Remonty mieszkań niektóry z nas robią bardzo często. Skąd brać na to pieniądze? Najlepiej z banku, a jeśli nie możemy w ten sposób uzyskać dodatkowej gotówki, z pomocą przychodzą wtedy firmy pożyczkowe takie jak Remont Pożyczka.

Pożyczka pozabankowa na remont mieszkania, domu

Jeśli sięgać po dodatkową gotówkę, najlepiej robić to za pośrednictwem banku, ponieważ w ten sposób uzyskamy najbardziej korzystne warunki finansowania. Pod remont mieszkania najlepszym możliwym sposobem pozyskania dodatkowych pieniędzy jest pożyczka hipoteczna. Możemy w jej ramach pozyskać większą kwotę gotówki, jednak zabezpieczeniem pożyczki będzie musiało być nasze mieszkanie. W ten sposób uzyskamy niższe koszty pożyczki. Będzie ona bardziej korzystna pod względem spłaty od tradycyjnego kredytu gotówkowego w banku. Oczywiście aby uzyskać taką pożyczkę w banku, konieczna jest odpowiednia zdolność kredytowa i brak zadłużeń w bazach BIK.

Jeśli jednak nasza historia kredytowa nie jest zbyt kolorowa, to pewną alternatywą będą pożyczki pozabankowe. Są one faktycznie nieco droższe w spłacie od tych bankowych, ale dużo zależy od tego z jakiej oferty pożyczkowej zdecydujemy się skorzystać. Dla przykładu bardzo korzystne rozwiązania posiadają w swojej ofercie takie firmy ja Wonga czy Monedo. Są to obecnie jedne z najtańszych ofert, które śmiało moglibyśmy przeznaczyć na drobny remont mieszkania. Maksymalna wysokość pożyczek w obu przypadkach to 10 000 zł.

Jeśli nie chcemy sami szukać odpowiednich ofert na rynku pożyczkowym, możemy zlecić to specjalistom. Remont Pożyczka to jedna z aplikacji która umożliwia automatyczne sprawdzenie najlepszych ofert pożyczkowych. Po wprowadzeniu danych, system automatycznie dopasuje nam odpowiednią ofertę pożyczki a więc działa to bardzo podobnie jak pośrednik finansowy, za obsługę którego jednak nic nie płacimy. Remont Pożyczka umożliwia sprawdzenie pożyczek pozabankowych w wysokości do 25 000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Możliwość uzyskania będą miały tu osoby które posiadają ukończone 18 lat, uzyskują wpływy na konto i mają aktualny dowód osobisty.

You may also like...

1 Response

  1. C64 pisze:

    No tak z remontami to już tak jest, że trzeba je przeprowadzać w najmniej odpowiednich sytuacjach. Ja bym poszukał pożyczki na remont w jakichś pożyczkach społecznościowych, można najtaniej taką pożyczkę otrzymać za pośrednictwem takiej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *