YOLO Pożyczki

Pora na przedstawienie nowej marki jaka pojawiła się na krajowym rynku pożyczek. Jest nią oferta firmy Yolo, która specjalizuje się w pożyczkach długoterminowych. Za jej pośrednictwem będziecie mogli uzyskać pożyczkę w wysokości do 8000 zł, ze spłatą w ratach miesięcznych.

Czy Yolo to jedynie nowa marka, a tak na prawdę pod jej nazwą kryje się inna, znana już firma pożyczkowa? Nie, Yolo to marka za którą odpowiedzialna jest firma o tej samej nazwie: YOLO S.A. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana przy ul. Twardej 18, 00-105 Warszawa. Firma udziela jednak wyłącznie pożyczek zdalnie, a więc dodatkową gotówkę od firmy, będziemy mogli otrzymać całkowicie przez internet.

Pożyczki YOLO do 8000 zł na 36 m-cy

Yolo Pożyczki

Jak wspomniałem już na wstępie, Yolo ma nam do zaoferowania pożyczkę ratalną, udzielaną drogą pozabankową. Wysokość udzielanych pożyczek może sięgać od 1000 do 8000 zł. Spłatę pożyczki możemy podzielić na raty miesięczne, wskazując interesująca nas okres spłaty. Może to być od 6 do 36 rat miesięcznych. Po podpisaniu umowy o pożyczkę, zostanie nam dostarczona karta, którą będziemy mogli płacić zarówno w sklepach, dokonując zakupów online czy wypłacając gotówkę w bankomacie.

Pierwsza pożyczka na 30 dni za darmo

Yolo umożliwia również sprawdzenie pożyczki przez nowych klientów a więc tzw. chwilówkę za 0 zł. Możemy ją pożyczyć na okres 30 dni i jeśli w tym okresie oddamy całość pożyczki, firma Yolo nie naliczy nam żadnych dodatkowych kosztów za udzielenie pożyczki. Oddamy w tym przypadku dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy.

Kto dostanie pożyczkę w Yolo?

Firma Yolo udziela pożyczek pozabankowych osobom które posiadają ukończone 22 lata i nie ukończyły jeszcze 70 roku życia. Ponadto osoby te powinny posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Osoby takie nie mogą posiadać zadłużeń, o których informacja byłaby oficjalnie podana w takich bazach jak BIG czy BIK. Do otrzymania pożyczki w Yoo będzie nam również potrzebny telefon komórkowy, dowód osobisty oraz założona skrzynka e-mail.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *