Kredyt Online bez zaświadczeń o dochodach

Jeśli ktoś brał kredyt w banku kilkanaście lat temu, to doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak niekiedy trzeba było się poświęcić, by taki kredyt uzyskać. To nie był kredyt online, który dostępny był na wyciągnięcie ręki. To kredyt wokół któego trzeba było się trochę nabiegać, pozałatwiać dodatkowe dokumenty, a niekiedy i zaangażować dodatkowe osoby np. żeby zostały poręczycielami kredytu.

Dziś wygląda to znacznie łatwiej, szczególnie za sprawą firm pożyczkowych, które bez większego problemu udzielają pożyczki pozabankowe online. A czy procedury banków zmieniły się przez te wszystkie lata i w dzisiejszych czasach szanse na uzyskanie kredytu internetowego są większe niż przed kilkoma laty? Okazuje się że tak, choć nie we wszystkich bankach. Jednym z pierwszych banków, który wyszedł przed szereg i zaczął udzielać kredyty internetowe był mBank. W ślad za nim poszły kolejne marki bankowe jak Inteligo, iGotówka (marka BGŻ BNP Paribas), iKredyt (marka Getin Banku) czy T-Mobile Usługi Bankowe. Ostatnio co raz śmielej na tym polu, radzi sobie znany nam wszystkim Eurobank.

Eurobank w gronie banków udzielających Kredyt Online bez zaświadczeń o dochodach

Osoby które chciałyby uzyskać kredyt lub pożyczkę szybko i sprawnie, a do tego bez wychodzenia z domu, powinny zwrócić uwagę na nową ofertę Eurobanku. Jest to pożyczka przez internet, przy której nie są wymagane żadne dodatkowe zaświadczenia o dochodach. Nie jest również konieczne odwiedzanie placówki banku, ponieważ wszelkie formalności możemy załatwić drogą internetową. Jest to spore udogodnienie, dzięki któremu zaoszczędzimy przede wszystkim kupę czasu ale i nerwów. Wiadomo że nie wszystkim odpowiada bezpośrednia konfrontacja z bankiem. Składając wniosek o kredyt online bez zaświadczeń o dochodach, odbędziemy jedynie rozmową telefoniczną z pracownikiem banku. Będzie ona miała na celu głównie weryfikacje naszych danych.

Kredyt Online na wyciąg z konta

Jak wspomnieliśmy na wstępie, Eurobank nie będzie od nas wymagał żadnych zaświadczeń o dochodach. W ten sposób bank będzie mógł nam udzielić maksymalnie do 4000 zł kredytu. Jeśli jednak będzie nam zależało nam uzyskaniu większej kwoty kredytu, to bank będzie mógł nam zaproponować kredyt online w wysokości nawet do 50 000 zł. Taki kredyt również udzielany jest drogą internetową. W jego przypadku bank również nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Do jego uzyskania będzie nam jednak potrzebny wyciąg z konta bankowego. To jednak nic skomplikowanego, ponieważ możemy go uzyskać całkowicie samodzielnie. W tym celu wystarczy, że zalogujemy się na nasze konto bankowe i wejdziemy w zakładką historii konta. Powinna tam pojawić się możliwość pobrania wyciągu w formie elektronicznego pliku PDF. Właśnie taki plik będziemy musieli przesłać (również drogą elektroniczną) do banku, aby ten ocenił naszą zdolność kredytową. Na tej podstawie bank rozpatrzy nasz wniosek o kredyt i zdecyduje jaką kwotę kredytu może nam udzielić.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *