1Formularz – wygodna oferta pożyczki

Poza pojawiającymi się na naszym rynku, nowymi firmami zarówno z sektora pożyczek długoterminowych czy chwilówek. Nie brakuje również marek które zajmują się pośrednictwem w udzielaniu chwilówek. Atutem skorzystania z oferty takich firm jest to że mamy dużo większe szanse na uzyskanie stosunkowo szybkiej pożyczki a przy tym często najkorzystniejszej dostępnej oferty.

Kolejną z takich pożyczkowych marek jest 1Formularz, który przy pomocy jednego formularza da nam możliwość uzyskania najbardziej przystępnej dla nas oferty pożyczki. Oczywiście przypisanie konkretnej oferty uzależnione będzie od kilku czynników. Takich jak wiek pożyczkobiorcy, historia kredytowa czy obecna zdolność kredytowa. Na podstawie takich danych system przypisze nam najbardziej dopasowaną ofertę. Mówiąc zatem prostymi słowami – mamy tu szanse na uzyskanie pożyczki, nawet w sytuacji jeżeli w innych firmach odrzucono nasz wniosek o pożyczkę. Z powodu negatywnej historii w BIK czy zbyt niskiego wieku (dotyczy szczególnie osób młodych w wieku 18 czy 19 lat).

1Formularz - wygodna oferta pożyczki

Oferta 1Formularz jest dostępna praktycznie dla wszystkich osób, a przynajmniej tych które zdążyły już osiągnąć pełnoletność i mają już przy sobie dowód osobisty. Aby skorzystać z propozycji przyda nam się na pewno również konto osobiste w jednym z krajowych banków oraz telefon komórkowy.

Pożyczki na długo i na krótko – jak już pewnie zauważyliście 1Formularz obejmuje pomoc przy uzyskaniu pożyczek zarówno z krótkim jak i długim okresem spłaty. Najkrótszy możliwy okres spłaty wynosi 5 dni a maksymalny nawet 360 dni czyli ok. 12 miesięcy. Przekrój dostępnych pożyczek jest również szeroki ponieważ obejmuje zarówno małe kwoty dostępne w ramach popularnych chwilówek jak 100, 500 czy 1000 zł po wysokie pożyczki, które uzyskamy w ramach spłaty w ratach miesięcznych.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *