Najniższa rata pożyczki pozabankowej – w Wonga

Z góry pragnę Was poinformować że tytuł tego artykułu to najczystsza prawda, pod warunkiem że szukacie pożyczki nie większej jak 3000 zł oraz z okresem spłaty do 12 miesięcy. Jeśli tak właśnie jest, to możecie mieć pewność że że w Wondze dostaniecie najniższą ratę pożyczki. Spośród tych które oferowane są przez firmy pozabankowe. A jeśli nawet uda Wam się znaleźć gdzieś tańszą ofertę to będziecie mieli możliwość ubiegania się o obniżenie wysokości raty przyznanej pożyczki.

W Wonga najniższa rata pożyczki pozabankowej

Ta ostatnia opcja o której napisałem dostępna jest w ramach akcji promocyjnej „Gwarancja najtańszej szybkiej pożyczki ratalnej online” która została nie tak dawno uruchomiona przez Wongę i potrwa do końca czerwca. Obejmuje ona wyłącznie nowych klientów firmy, którzy sięgają po pożyczkę po raz pierwszy. Mają one możliwość obniżenia raty pożyczki, jeśli w ciągu 7 dni od momentu zawarcia umowy znajdą tańszą w spłacie ofertę pożyczki.

Jeśli jednak nawet nie znajdziecie tańszej oferty (co jest bardzo możliwe, ponieważ sam nie znalazłem takiej) lub z Wongi pożyczaliście już gotówkę wcześniej, to tak czy tak – macie możliwość pożyczenia najtańszej pożyczki pozabankowej dostępnej na rynku. Porównywałem ich ofertę do kilku firm pożyczkowych, które oferują najtańsze raty pożyczek i przyznać muszę że oferta Wongi była bezkonkurencyjna. Na dzień dzisiejszy górnym limitem pożyczek w firmie jest kwota do 3000 zł, więc dotyczyło to pożyczek do takiej kwoty oraz z okresem spłaty do 12 miesięcznych rat.

Jeszcze jednym ważnym atutem w przypadku Wongi jest też również fakt że udziela ona pożyczek osobom już od 18 roku życia. Ponadto umożliwia uzyskanie potrzebnej gotówki bardzo szybko a do tego bez wychodzenia z domu, bowiem wszystkie formalności załatwimy przez internet.

You may also like...

4 komentarze

 1. Barbara pisze:

  Z tego co wiem przy chwilówce można w Wondze pożyczyć do 1500 zł przy pierwszej chwilówce, a jak to jest przy pożyczce ratalnej, można sięgnąć po maksymalną dostępną kwotę czyli 3000 zł?

  • Jaco pisze:

   Teraz możesz nawet 10 000 zł, bo Wonga od tego czasu zwiększyła kwoty dostępnych pożyczek. Przy kolejnych pożyczkach mogą udzielić pożyczki online w wysokości do 20 000 zł.

 2. Zophia pisze:

  Chyba nadal Wonga jest pod tym kątem bez konkurencyjna i ma najniższą ratę tego rodzaju pożyczek. Choć nie da się ukryć że co raz więcej firm udzielających pożyczek pozabankowych również obniża koszty swoich pożyczek. Dzięki temu jeśli nie dostaniemy kredytu w banku, mamy możliwość uzyskania pożyczki po całkiem nie dużych kosztach.

 3. Majkel Przasnysz pisze:

  Poza firmą Wonga niskie raty pożyczki pozabankowe oferuje jeszcze kilka innych firm. Najlepiej sprawdzić to za pomocą kalkulatora pożyczkowego który zamieszczony jest na stronie, bo te koszty mogą się zmieniać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *