Najniższa rata pożyczki pozabankowej – w Wonga

Najniższa rata pożyczki pozabankowej – w Wonga
4 (80%) 1 vote

Z góry pragnę Was poinformować że tytuł tego artykułu to najczystsza prawda, pod warunkiem że szukacie pożyczki nie większej jak 3000 zł oraz z okresem spłaty do 12 miesięcy. Jeśli tak właśnie jest, to możecie mieć pewność że że w Wondze dostaniecie najniższą ratę pożyczki. Spośród tych które oferowane są przez firmy pozabankowe. A jeśli nawet uda Wam się znaleźć gdzieś tańszą ofertę to będziecie mieli możliwość ubiegania się o obniżenie wysokości raty przyznanej pożyczki.

W Wonga najniższa rata pożyczki pozabankowej

Ta ostatnia opcja o której napisałem dostępna jest w ramach akcji promocyjnej „Gwarancja najtańszej szybkiej pożyczki ratalnej online” która została nie tak dawno uruchomiona przez Wongę i potrwa do końca czerwca. Obejmuje ona wyłącznie nowych klientów firmy, którzy sięgają po pożyczkę po raz pierwszy. Mają one możliwość obniżenia raty pożyczki, jeśli w ciągu 7 dni od momentu zawarcia umowy znajdą tańszą w spłacie ofertę pożyczki.

Jeśli jednak nawet nie znajdziecie tańszej oferty (co jest bardzo możliwe, ponieważ sam nie znalazłem takiej) lub z Wongi pożyczaliście już gotówkę wcześniej, to tak czy tak – macie możliwość pożyczenia najtańszej pożyczki pozabankowej dostępnej na rynku. Porównywałem ich ofertę do kilku firm pożyczkowych, które oferują najtańsze raty pożyczek i przyznać muszę że oferta Wongi była bezkonkurencyjna. Na dzień dzisiejszy górnym limitem pożyczek w firmie jest kwota do 3000 zł, więc dotyczyło to pożyczek do takiej kwoty oraz z okresem spłaty do 12 miesięcznych rat.

Jeszcze jednym ważnym atutem w przypadku Wongi jest też również fakt że udziela ona pożyczek osobom już od 18 roku życia. Ponadto umożliwia uzyskanie potrzebnej gotówki bardzo szybko a do tego bez wychodzenia z domu, bowiem wszystkie formalności załatwimy przez internet.

You may also like...

2 komentarze

  1. Barbara pisze:

    Z tego co wiem przy chwilówce można w Wondze pożyczyć do 1500 zł przy pierwszej chwilówce, a jak to jest przy pożyczce ratalnej, można sięgnąć po maksymalną dostępną kwotę czyli 3000 zł?

    • Jaco pisze:

      Teraz możesz nawet 10 000 zł, bo Wonga od tego czasu zwiększyła kwoty dostępnych pożyczek. Przy kolejnych pożyczkach mogą udzielić pożyczki online w wysokości do 20 000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *