Gdzie po szybki kredyt na wakacje?

Okres wakacyjny zaczyna się na dobre. Te osoby które już wcześniej myślały o tegorocznych wakacjach, na pewno mają już zarezerwowane i opłacone miejsca wypoczynku. Jeśli jednak jeszcze nie zdążyliście tego zrobić a nie udało Wam się uzbierać w pełni potrzebnej gotówki na ten cel, zawsze można wspomóc się dodatkowym kredytem czy pożyczką. Gdzie uzyskamy szybki kredyt na wakacje?

Najlepiej oczywiście pożyczać nie dużo i najlepiej z krótkim okresem spłaty, by koszt pożyczki nie wyszedł zbyt wysoki. Postanowiłem więc dzisiaj sprawdzić gdzie będzie najkorzystniej pożyczyć dodatkową gotówkę z okresem spłaty kilku miesięcy.

MBANK

Jeśli koniecznie zależy Wam na kredycie bankowym, to najlepiej poszukać takiego, który możemy mieć na wyciągnięcie ręki, do którego nie będą potrzebne jakieś dodatkowe wizyty w placówkach bankowych czy konieczne będzie przedstawiania dodatkowym zaświadczeń. W mBanku nie powinno być potrzebne ani jedno ani drugie a wszystkie formalności powinniśmy załatwić online. Najkrótszy możliwy okres spłaty to 3 miesięcy a kwota dostępnych pożyczek sięga od 500 zł do nawet 10 000 zł (w przypadku pożyczek internetowych).

WONGA

Ta propozycja jest ciekawa pod kilkoma względami. Najlepsza oferta dotyczy bez wątpienia nowych klientów którzy mogą uzyskać pożyczkę na promocyjnych warunkach, płacąc za nią jedynie 10 zł. Co ciekawe możemy przy tym skorzystać z pełnego okresu spłaty dla chwilówek, który wynosi do 60 dni. Jeśli jednak bardziej zainteresowani bylibyśmy pożyczką ratalną to w Wondze również jest to możliwe (od 3 do 12 miesięcznych rat) a koszty nie specjalnie wysokie. Dodatkowy atut to możliwość uzyskania pożyczki dla osób już od 18 lat.

EKSPRES KASA

Oferta zbliżona trochę do Wongi ponieważ tu również możemy uzyskać pożyczkę na promocyjnych warunkach z okresem spłaty 60 dni. Promocja tyczy się wyłącznie osób sięgających po pierwszą pożyczkę, którzy nie poniosą żadnych opłat związanych z pożyczką. Oddajemy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy w 2 miesięcznych ratach. Maksymalny limit pożyczek dostępnych w Ekspres kasie to 1500 zł a mogą je uzyskać osoby które ukończyły przynajmniej 20 lat.

FENIKO

Propozycja pożyczek pozabankowych z okresem spłaty w 4 miesięcznych ratach. Kwoty dostępnych pożyczek za pośrednictwem Feniko mogą wynosić od 300 do 1000 zł i to my wskazujemy jaką pożyczką jesteśmy zainteresowani. Koszty pożyczki oczywiście są wyższe niż w przypadku kredytu gotówkowego, ale za to pożyczka jest znacznie łatwiej dostępna, szczególnie dla osób młodych oraz osób, które miały wcześniej jakieś drobne zadłużenia widoczne w bazach BIK.

PROVIDENT

Nie mogłem sobie odpuścić na sam koniec Providenta, którego oferta może być co prawda najdroższą propozycją w spłacie, spośród wszystkich dzisiaj zaprezentowanych. Jednaj jeśli wybierzemy spłatę pożyczki w 3 miesięcznych ratach miesięcznych a do tego pożyczymy gotówkę w ramach pożyczki samoobsługowej, to koszt nie będzie specjalnie wygórowany. Może to być dobra oferta głównie dla tych osób które nie mogą uzyskać kredytu w banku a nie chcą pożyczać chwilówki, ze względu na krótki czas zwrotu pożyczki.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *