Pozabankowy Kredyt do 10 000 zł w Takto Finanse

Zgodnie z obietnicą, dzisiaj kolejna firma w której mamy szanse uzyskania wysokiej pożyczki do 10 000 zł. Jest nią sprawdzona i rzetelna firma Takto Finanse, oferująca pożyczki ratalne z możliwością krótkiej lub długiej spłaty pożyczki.

Takto Finanse działa na krajowym rynku pożyczek już od kilku lat i oferuje możliwość uzyskania pożyczki, również w sytuacji jeśli bank odmówił nam udzielenia kredytu. Niestety, muszę na wstępie zmartwić osoby które nie otrzymały kredytu w powodu nie najlepszej historii kredytowej, ponieważ w Takto Finanse takiej pomocy najprawdopodobniej również nie otrzymają. Firma dosyć solidnie przykłada się do oceny zdolności osób, starających się o uzyskanie pożyczki, sprawdzając równie dokładnie ich historię kredytową zarówno w bazach BIK jak i w bazach dłużników.

Pozabankowy Kredyt do 10 000 zł w Takto Finanse

Pożyczki do 10 000 zł na krótko lub długo – Takto ma bardzo wygodny okres spłaty pożyczki ponieważ umożliwia dokonanie samodzielnego wyboru pod względem spłaty pożyczki. Jeżeli więc mamy zamiar szybko spłacić pożyczoną gotówkę, możemy wybrać krótki okres np. 6 miesięcznych rat (to najkrótszy możliwy okres spłaty), a jeśli szukamy czegoś z wydłużonym okresem spłaty to możemy wybrać nawet do 36 miesięcznych rat spłaty pożyczki.

O czym warto wspomnieć, to fakt iż Takto pożycza zarówno małe pożyczki od 500 zł po bardzo duże kwoty, mogące sięgać nawet 10 000 zł. Jak już jednak pisałem przy okazji firmy Incredit, duże pożyczki pozabankowe z długim okresem spłaty wiążą się z wysokimi kosztami, które trzeba później spłacać.

Dla kogo Pozabankowy Kredyt do 10 000 zł w Takto Finanse? Głównym kryterium jakie należy spełnić aby starać się o pożyczkę to ukończone 18 lat, posiadanie polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego i dochodu nie mniejszego jak 500 zł netto. Ważne przy staraniu się o pożyczkę w Takto jest również to, o czym już wcześniej wspominałem a więc brak zadłużeń zarówno w BIG jak i BIK oraz nie posiadanie zajęć komorniczych.

You may also like...

1 Response

  1. Andzia pisze:

    Teraz firma Takto udziela już pożyczki w wysokości nawet do 25 000 zł. Nie wiem jednak czym tu się zachwycać, skoro te pożyczki są tak drogie w spłacie? Moim zdaniem jak kredyt 10 000 zł to jedynie w banku, bo tam będziemy mieli pewność współpracy i możliwość rozwiązania ewentualnych problemów, jeśli takie wystąpią w trakcie spłaty kredytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *