Kwadrans Pożyczka czyli pożyczka w kilkanaście minut

Uzyskanie pożyczki pozabankowej w dzisiejszych czasach nie jest specjalnie kłopotliwe. Wystarczy włączyć komputer, wypełnić elektroniczny wniosek i czekać na telefon od firmy pożyczkowej. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to kilkanaście minut później, będziemy mieli już pieniążki na swoim koncie bankowym. A jeśli nie za bardzo wiemy, na jaką firmę się zdecydować, z której oferty skorzystać? Tu z pomocą możemy przyjść nam Kwadrans Pożyczka.

Wspomniana wyżej marka Kwadrans Pożyczka to tak na prawdę nie firma pożyczkowa a firma, z której pomocą uzyskamy najlepiej dopasowaną ofertę pożyczki. Kwadrans Pożyczka to marka specjalizująca się w doradztwie finansowym a działająca na rynku wyłącznie pożyczek pozabankowych. Jeśli więc nie możecie uzyskać pożyczki ponieważ macie dopiero 18 lat, spłacacie już jeden kredyt w banku a potrzebujcie drugi lub nie możecie dostać go w banku ponieważ Wasza historia kredytowa w BIK nie należy do tych najlepszych to przy pomocy Kwadrans Pożyczki macie duże szanse na uzyskanie potrzebnej gotówki.

Kwadrans Pożyczka

Pożyczki pozabankowe od 100 do nawet 25 000 zł z okresem spłaty od 1 do 12 miesięcy

Oferta pożyczek Kwadrans Pożyczka obejmuje zarówno chwilówki z szybką spłatą a więc w ciągu 30 czy 60 dni, jak również pożyczki długoterminowe, których okres spłaty może sięgnąć maksymalnie do 12 miesięcy. Dostępne kwoty pożyczek zaczynają się już od 100 zł a maksymalna kwota może osiągać nawet 25 000 zł. Musicie jednak liczyć się z tym ze pożyczanie takich większych kwot zawsze będzie wiązało się z wysokimi kosztami, często przekraczającymi pożyczoną kwotę.

Aby starać się o pozyskanie gotówki przez Kwadrans Pożyczkę nie musimy spełnić zbyt dużo warunków. Przy staraniu się o pożyczkę najważniejsze byśmy mieli ukończone 18 lat, dobrze również byśmy nie posiadali jakichś większych zadłużeń np. w bazach dłużników (nie wszystkie firmy współpracujące z nimi sprawdzają bazy BIK). Ponadto standardowo będzie nam również potrzebne aktywne konto bankowe i telefon komórkowy.

You may also like...

3 komentarze

  1. Robson pisze:

    Czy jako pośrednik ta firma może również załatwić pożyczki dla zadłużonych z zajęciem komorniczym?

  2. Pajda Chleba pisze:

    Możesz spróbować, bo współpracują z bardzo dużą ilością firm. Tylko nie wiem jak przekłada się to na koszty pożyczki, bo w takiej sytuacji nic taniego w spłacie na pewno nie znajdziesz.

  3. Luizka pisze:

    Uzyskanie pożyczki w 15 minut jest możliwe w wielu różnych firmach. Najważniejsze by firma która udziela takich szybki pożyczek, wykorzystywała do tego celu przelewy natychmiastowe. Wtedy mamy pewność tego że pożyczka w na prawdę szybkim czasie pojawi się na naszym koncie bankowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *