Mutum Pożyczka przez kuriera

Mutum jest kolejną z firm, którą dołącza do szerokiego grona firm udzielających pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi. Aby uzyskać pożyczkę w Mutum nie jest konieczna ani wizyta w placówce, ani odbywanie spotkań z konsultantami. Mutum to pożyczka przez kuriera, dzięki czemu umowa dostarczana jest do naszych drzwi przez firmę kurierską, a pieniądze przelewane bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Mutum Pożyczka przez kuriera

Oferta pożyczki Mutum na pewno zainteresuje te osoby, które z różnych przyczyn nie dostały pożyczki w banku. Z pomocą firmy mamy możliwość pożyczenia od 1000 do 15 000 zł całkowicie przez internet. Samodzielnie możemy również dopasować sobie również okres spłaty pożyczki, z zakresu ud 12 do 36 rat miesięcznych. Jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę, możemy za pomocą strony internetowej Mutum, dokonać symulacji kosztów pożyczki. Dzięki temu dowiemy się, ile będzie nas kosztować miesięczna rata pożyczki.

Dla kogo pożyczka z kurierem w Mutum?

Osobą wnioskującą o pożyczkę w Mutum, może być osoba mająca 20-80 lat, oraz posiadająca aktualny dowód osobisty. Starając się o pożyczkę w firmie, nie powinniśmy również posiadać zadłużeń w bazach dłużników BIG Infomonitor. Firma nie dokonuje weryfikacji rachunku bankowego, ani też nie wymaga przelewania opłaty weryfikacyjnej. Weryfikacja pożyczkobiorcy dokonywana jest przez kuriera, który na miejscu dostarcza umowę pożyczki i weryfikuje dane osoby która wnioskowała o pożyczkę. Po podpisaniu umowy, pełna kwota pożyczki trafia prosto na konto bankowe pożyczkobiorcy następnego dnia roboczego.

Pożyczka przez kuriera w Mutum to dobra propozycja dla osób, które nie chcą załatwiać formalności w placówkach i nie chcą odbywać dodatkowych spotkań, w celu uzyskania pożyczki. Do uzyskania pożyczki w Mutum wystarczy jedynie krótka rozmowa telefoniczna, zaraz po wysłaniu wniosku oraz podpisanie umowy w obecności kuriera na miejscu naszego zamieszkania.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.