Pożyczki bez BIK i KRD online

Uzyskanie pożyczki bez BIK jest możliwe o czym nie raz pisaliśmy na naszych łamach i w tym artykule jeszcze raz to potwierdzimy. Czy również pożyczki bez BIK i KRD online są możliwe do uzyskania, oczywiście drogą pozabankową. Postaramy się to sprawdzić a efekty naszych poszukiwań w dzisiejszym artykule.

Pożyczki bez KRD online

Wypadałoby zacząć od tematu który może Was najbardziej interesować. Otóż, czy na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce, są dostępne pożyczki bez KRD? O ile bez większego problemu znajdziemy pożyczki bez BIK, to trzeba przyznać że bazy KRD czyli Krajowego Rejestru Długów są często weryfikowane przez firmy pożyczkowe. Jest jednak nie liczne grono firm, które nie przeprowadza weryfikacji w KRD i ich ofertom właśnie dzisiaj się przyjrzymy nieco bliżej.

SUPER GROSZ – firma która podkreśla że jedynymi bazami które sprawdza podczas przyznawania pożyczek swoim klientom, są bazy Biura Informacji Gospodarczej (BIG) i Biura Informacji Kredytowej (BIK). Aktualnie więc firma nie przeprowadza weryfikacji w bazach KRD. W ofercie firmy znajdziecie pożyczki pozabankowe od 1000 do 10 000 zł z okresem spłaty pożyczki od 2 do 48 miesięcy. Do uzyskania pożyczki w Super Grosz konieczne jest posiadanie ukończonych 18 lat i aktualnego dowodu osobistego.

Pożyczki bez BIK i KRD

RAPIDA MONEY – nowość na rynku pożyczkowym i kolejna pożyczka bez KRD. W przypadku tej pożyczki, nawet jeśli firma sprawdzałaby bazy BIK czy KRD to nie będzie miało to większego wpływy na ostateczną decyzję. Oferta firmy skierowana jest do osób zadłużonych, a więc osób które mogły mieć wcześniej problemy z różnego rodzaju płatnościami w bankach czy innymi opóźnieniami w spłacie. Największą rolę w przypadku pożyczek Rapida Money odgrywa osoba pełniąca rolę gwaranta, osoby będącej żyrantem pożyczki. W ofercie firmy znajdują się obecnie duże pożyczki pozabankowe nawet do 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 12 do 48 miesięcy.

Pożyczki bez BIK online

Powyższe dwie firmy udzielające pożyczki bez KRD to w zasadzie dwie sprawdzone firmy, których usługi moglibyśmy polecić. Jak podejrzewamy na rynku pożyczkowym jest ich znacznie więcej, jednak wolelibyśmy pisać wyłącznie o tych firmach podchodzących do klienta w sposób rzetelny i uczciwy. Jeśli natomiast chodzi o pożyczki bez BIK które dostępne są online to jest ich oczywiście dużo więcej. My skupimy się tylko na kilku wybranych i wyłącznie tych udzielających pożyczek ratalnych.

INCREDIT – ta firma już od kilku dobrych lat oferuje pożyczki bez BIK online, przy całkowitym wykorzystaniu internetu. Oferta może zainteresować zarówno te osoby które potrzebują gotówki na krótko (możliwość spłaty w 1 lub 2 miesiące), jak również na dłuższym okres czasu. Maksymalny okres spłaty pożyczki w Incredit to 24 miesiące. Do ubiegania się o pożyczkę konieczne jest ukończone 21 lat oraz brak zadłużeń w widocznych w bazach i rejestrach dłużników, w tym również w KRD.

FERRATUM BANK – za pośrednictwem firmy Ferratum również możecie liczyć że wasze dane nie będą sprawdzane w KRD jeżeli weźmiecie u nich pożyczkę. Tutaj jednak możecie liczyć na nieco niższe kwoty pożyczek od 1000 do maksymalnie 5000 zł. Spłata pożyczki podobnie jak u pozostałych firm pozabankowych może zostać rozłożona na okres od 6 do 24 miesięcznych rat. Warunkiem uzyskania pożyczki jest ukończone 20 lat oraz nie posianie negatywnej opinii w bazach dłużników.

FENIKO – kolejna firma która nie sprawdza BIK to Feniko. Bardzo ciekawa oferta dla osób które potrzebują nie dużej pożyczki i stosunkowo szybko chcieliby ją spłacić. Dostępne kwoty pożyczek to od 300 do 1000 z, tylko z jednym okresem spłaty wynoszącym 4 miesiące. Pożyczkę Feniko będziemy mogli spłacić tylko i wyłącznie w 4 równych ratach miesięcznych. Co warte odnotowania, pożyczka jest łatwo i szynko dostępna drogą online, bez zbędnych dodatkowych formalności.

MONEDO – ostatnia z firm udzielająca pożyczki online bez BIK, z pomocą której możemy sięgnąć po pożyczki pozabankowe w wysokości do 10 000 zł. Podobnie jak w Feniko, wszystkie potrzebne formalności z pożyczką załatwimy szybko i sprawnie przez internet. Okres spłaty pożyczki w Monedo może wynosić od 1 do 36 miesięcy. Firma oferuje możliwość uzyskania pożyczki bez przelewania grosza z konta, dzięki aplikacji Konto Connect.

You may also like...

6 komentarzy

 1. Jacek W. pisze:

  Pożyczki bez weryfikowania BIK jeszcze dostaniemy, ale w KRD to chyba rzadkość. Chyba wszystkie firmy pożyczkowe weryfikują tą bazę. Owszem, można dostać pożyczkę całkowicie bez sprawdzania baz, ale wtedy jest potrzebny żyrant z dobrą zdolnością i historią kredytową. Jeśli taką osobę znajdziemy, to nawet w przypadku posiadania zadłużenia mamy możliwość otrzymania potrzebnej pożyczki.

 2. Sopocianin pisze:

  Bez KRD można dostać w Rapida Money – https://www.pozabanki.com.pl/rapida-money/ , co więcej jest to pożyczka przy której nie jest konieczna weryfikacja w żadnych bazach. Osoby z BIK, KRD czy mające zajęcie komornicze mogą dostać pożyczkę. Warunek jest jednak jeden – posiadanie poręczyciela, bez niego nie uzyskamy jakiegokolwiek pożyczki w tej firmie. Możemy więc być osobą zadłużoną i pożyczyć nawet do 25 000 zł ale musimy mieć tą osobą która będzie naszym dodatkowym zabezpieczeniem.

 3. Janek Sz pisze:

  Mało jest takich firm które nie sprawdzałyby ani KRD ani BIK, tym bardziej wśród firm internetowych. W przypadku pożyczek domowych jeszcze jest taka szansa, ale raczej nie w przypadku tych udzielanych online.

 4. Freedy K pisze:

  Może bez BIK jeszcze coś znajdziemy, ale nie ma chyba takich pożyczek w przypadku których firma nie sprawdzałby bazy Krajowego Rejestru Długów. Jeszcze w tej Rapidzie może się to udać, bo tam główną rolę ani tak odgrywa poręczyciel pożyczki.

 5. Balbin pisze:

  Faktycznie, pożyczki bez KRD ciężko dostać, chyba że skorzystamy z usług firmy dla których nie jest tyle ważna nasza historia kredytowa, co historia kredytowa poręczyciela/gwaranta pożyczki. Wtedy szanse na pożyczkę na pewno są większe, jeśli oczywiście znajdziemy taką osobę do pożyczki.

 6. Lucjano pisze:

  Z tymi bazami to jest różnie.. Jedne firmy od razu odrzucają wniosek jak coś znajdą, ale są też takie dla których nie jest to najważniejsze. Co więcej są tez takie firma jak Rapida, która udzieli pożyczki jak memy negatywny BIK czy KRD, tylko wtedy jest potrzebny jest gwarant pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.