Pożyczka bez KRD?

Pożyczka bez KRD?
4 (80%) 5 votes

Swego czasu większość osób poszukiwała pożyczki bez weryfikacji w bazach BIK. W dzisiejszych czasach uzyskanie takiej pożyczki to żaden problem ponieważ większość firm pozabankowych udziela pożyczek bez sprawdzania potencjalnych klientów pod kątem bazy BIK. W ostatnich latach urosła nam jeszcze jedna duża baza, którą często sprawdzają firmy pożyczkowe a mianowicie KRD czyli Krajowy Rejestr Długów? Czy można uzyskać pożyczkę bez weryfikacji w KRD? Okazuje się że tak, ale tylko w nielicznych firmach.

Na jaką stronę firmy pożyczkowej byśmy nie zajrzeli, czy to firma specjalizująca się w udzielaniu chwilówek czy pożyczek długoterminowych to większość z nich, w warunkach uzyskania pożyczki, wspomina o czystym koncie w KRD. Jak wspomniałem jednak wcześniej, istnieją nie liczne firmy które udzielą nam pożyczki nawet pomimo zadłużeń w KRD, pod warunkiem że obecnie będziemy mieli z czego spłacić pożyczaną kwotę a więc posiadamy stałe miesięczne dochody.

Pożyczka bez KRD? Które firmy udzielają pożyczki bez sprawdzania KRD?

Jedną z takich firm jest Rapida Money, która oferuje pożyczki gotówkowe w wysokości nawet do 25 000 zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Możemy również skorzystać z krótszego okresu spłaty – 12, 24 lub 36 miesięcy. Co ważne, pożyczka udzielana jest bez żadnych opłat wstępnych ani przygotowawczych, przed podpisaniem umowy. To pożyczka bez KRD, ale również bez konieczności posiadania pozytywnej historii w BIK oraz innych bazach. Dostępna jest również dla osób posiadających zadłużenia komornicze.

Warunkiem skorzystania z pożyczek jest posiadanie gwaranta, czyli dodatkowej osoby która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki. Taka osoba nie może być osobą zadłużoną i powinna być osobą posiadającą stałe zatrudnienie i właścicielem nieruchomości.

Kolejną firmą, w której mamy szanse uzyskanie pożyczki bez KRD jest Fundusz Korona. Firma za pośrednictwem której możemy uzyskać znacznie większe kwoty pożyczek od 1000 zł do nawet 10 000 zł z maksymalnym okresem spłaty 30 miesięcy.

Główne wymagania jak musimy spełniać aby Fundusz Korona udzielił nam potrzebnej gotówki to umowa o pracę na czas nieokreślony, przedstawienie wyciągów z rachunku bankowego na który otrzymujemy wynagrodzenie oraz stałe zameldowanie na terenie Polski.

Podobnie jak w przypadku Pożyczki Orzeł, pożyczki udzielane są bez opłat wstępnych co nie wiąże się z ryzykiem stracenia jakichś środków pieniężnych z naszej strony. Umowa o pożyczkę może zostać podpisana drogą korespondencyjną (np. przez kuriera) lub bezpośrednio w biurze firmy w Lublinie lub w dowolnej kancelarii notarialnej na terenie Polski.

You may also like...

9 komentarzy

 1. Ludomir pisze:

  Da się uzyskać pożyczki bez sprawdzania KRD, pomijając Fundusz Koronę? Ta firma działa wg. jakichś staroświeckich zasad i uzyskanie u nich pożyczki graniczy z cudem, więc jeśli to jedyna opcja na pożyczkę bez KRD to trochę słabo. Może ktoś z czytających ma jakiś pomysł? A może jakieś banki udzielają pożyczki bez KRD? Przecież dla nich najważniejsze jest to czy kredyty były płacone na czas a nie jakieś KRD??

 2. pozabanki pisze:

  Podobno Super Grosz nie sprawdza KRD, tyle że sam nie sprawdzałem. Wiem że tak piszą na forach, a jako że nie mam zadłużeń w Krajowym Rejestrze Dłużników to nie sprawdzę. Taką pożyczkę co jest dodatkowo żyrant to dostaniemy bez problemu, bo wtedy nie jest ważna ani historia w KRD czy BIK, tylko historia kredytowa żyranta i jego zdolność kredytowa. Więc jeśli ktoś myśli o większej pożyczce, to lepiej poszukać takiej pożyczki z żyrantem, wtedy nie musimy się martwić o KRD.

 3. Freddy K. pisze:

  Raczej tylko w tych firmach które udzielają pożyczek z dodatkowym zabezpieczeniem a więc albo pożyczka hipoteczna, pożyczka pod zastaw pojazdu (samochód osobowy, dostawczy, motocykl etc.) albo pożyczka z żyrantem lub gwarantem.

 4. MMJaskowski pisze:

  Dla każdej firmy ważna jest weryfikacja przez KRD, tylko w przypadku pożyczek z poręczycielami nie odgrywa to żadnego znaczenia. Bo wtedy nie pożyczkobiorca jest sprawdzany ale głównie poręczyciel a więc czy ma odpowiednią zdolność oraz pozytywną historię kredytową. Na marno więc szukać pożyczki bez KRD bo tą bazę akurat sprawdza każda jedna firma pożyczkowa.

 5. Janek Sz pisze:

  Nie oszukujmy się, jeżeli szukamy przez internet pożyczki przez KRD to raczej bankowo takiej nie znajdziemy. Może takie coś zdarzyć się w przypadku pożyczek domowych jeszcze, ale nie w przypadku tych udzielanych online. No chyba że znajdziemy taką z poręczycielem, ale tu trzeba uważać na koszty pożyczki.

 6. Misio69 pisze:

  Chyba tylko w Rapidzie dostępna jest taka pożyczka gdzie uzyskamy pożyczkę mając negatywny wpis w bazie dłużników. No ale tam oczywiście będzie konieczny gwarant, bo bez niego nic nie dostaniemy. Ale lepsza to opcja niż żadna, tym bardziej że koszty pożyczek u nich nie są wygórowane.

 7. Szymon Złotowo pisze:

  Ta firma faktycznie nie wymaga posiadania czystego konta w KRD czy innych bazach dłużników. Ważne aby gwarant pożyczki miał czyste konto i nie posiadał żadnych zadłużeń. Wtedy bez większych przeszkód powinniśmy uzyskać pożyczkę w takiej firmie jak Rapida.

 8. Seba CV64 pisze:

  Zadłużenia w KRD łatwo się pozbyć i to nawet w ciągu 14 dni możemy mieć czyste konto, pod warunkiem że spłacimy swoje zadłużenie, które zostało wpisane do tej bazy. Znacznie dłużej trzeba czekać aż wygaśnie negatywna historia kredytowa w bazach BIK – nawet do 5 lat.

 9. Rysio 1969 pisze:

  Ciężko coś poradzić, bo tak na prawdę większość firm udziela pożyczek przy ścisłej weryfikacji pożyczkobiorcy w bazach dłużników i bazy KRD przy tym nie są chyba nigdy pomijane. Faktycznie, w przypadku Rapidu uzyskanie pożyczki bez KRD jest możliwe, ale pod warunkiem że posiadamy dodatkowe gwaranta pożyczki, co nie zawsze jest takie proste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *