Pożyczka bez KRD?

Swego czasu większość osób poszukiwała pożyczki bez weryfikacji w bazach BIK. W dzisiejszych czasach uzyskanie takiej pożyczki to żaden problem ponieważ większość firm pozabankowych udziela pożyczek bez sprawdzania potencjalnych klientów pod kątem bazy BIK. W ostatnich latach urosła nam jeszcze jedna duża baza, którą często sprawdzają firmy pożyczkowe a mianowicie KRD czyli Krajowy Rejestr Długów? Czy można uzyskać pożyczkę bez weryfikacji w KRD? Okazuje się że tak, ale tylko w nielicznych firmach.

Na jaką stronę firmy pożyczkowej byśmy nie zajrzeli, czy to firma specjalizująca się w udzielaniu chwilówek czy pożyczek długoterminowych to większość z nich, w warunkach uzyskania pożyczki, wspomina o czystym koncie w KRD. Jak wspomniałem jednak wcześniej, istnieją nie liczne firmy które udzielą nam pożyczki nawet pomimo zadłużeń w KRD, pod warunkiem że obecnie będziemy mieli z czego spłacić pożyczaną kwotę a więc posiadamy stałe miesięczne dochody.

Pożyczka bez KRD? Które firmy udzielają pożyczki bez sprawdzania KRD?

Jedną z takich firm jest Rapida Money, która oferuje pożyczki gotówkowe w wysokości nawet do 25 000 zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Możemy również skorzystać z krótszego okresu spłaty – 12, 24 lub 36 miesięcy. Co ważne, pożyczka udzielana jest bez żadnych opłat wstępnych ani przygotowawczych, przed podpisaniem umowy. To pożyczka bez KRD, ale również bez konieczności posiadania pozytywnej historii w BIK oraz innych bazach. Dostępna jest również dla osób posiadających zadłużenia komornicze.

Warunkiem skorzystania z pożyczek jest posiadanie gwaranta, czyli dodatkowej osoby która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki. Taka osoba nie może być osobą zadłużoną i powinna być osobą posiadającą stałe zatrudnienie i właścicielem nieruchomości.

Kolejną firmą, w której mamy szanse uzyskanie pożyczki bez KRD jest Fundusz Korona. Firma za pośrednictwem której możemy uzyskać znacznie większe kwoty pożyczek od 1000 zł do nawet 10 000 zł z maksymalnym okresem spłaty 30 miesięcy.

Główne wymagania jak musimy spełniać aby Fundusz Korona udzielił nam potrzebnej gotówki to umowa o pracę na czas nieokreślony, przedstawienie wyciągów z rachunku bankowego na który otrzymujemy wynagrodzenie oraz stałe zameldowanie na terenie Polski.

Podobnie jak w przypadku Pożyczki Orzeł, pożyczki udzielane są bez opłat wstępnych co nie wiąże się z ryzykiem stracenia jakichś środków pieniężnych z naszej strony. Umowa o pożyczkę może zostać podpisana drogą korespondencyjną (np. przez kuriera) lub bezpośrednio w biurze firmy w Lublinie lub w dowolnej kancelarii notarialnej na terenie Polski.

You may also like...

9 komentarzy

 1. Ludomir pisze:

  Da się uzyskać pożyczki bez sprawdzania KRD, pomijając Fundusz Koronę? Ta firma działa wg. jakichś staroświeckich zasad i uzyskanie u nich pożyczki graniczy z cudem, więc jeśli to jedyna opcja na pożyczkę bez KRD to trochę słabo. Może ktoś z czytających ma jakiś pomysł? A może jakieś banki udzielają pożyczki bez KRD? Przecież dla nich najważniejsze jest to czy kredyty były płacone na czas a nie jakieś KRD??

 2. pozabanki pisze:

  Podobno Super Grosz nie sprawdza KRD, tyle że sam nie sprawdzałem. Wiem że tak piszą na forach, a jako że nie mam zadłużeń w Krajowym Rejestrze Dłużników to nie sprawdzę. Taką pożyczkę co jest dodatkowo żyrant to dostaniemy bez problemu, bo wtedy nie jest ważna ani historia w KRD czy BIK, tylko historia kredytowa żyranta i jego zdolność kredytowa. Więc jeśli ktoś myśli o większej pożyczce, to lepiej poszukać takiej pożyczki z żyrantem, wtedy nie musimy się martwić o KRD.

 3. Freddy K. pisze:

  Raczej tylko w tych firmach które udzielają pożyczek z dodatkowym zabezpieczeniem a więc albo pożyczka hipoteczna, pożyczka pod zastaw pojazdu (samochód osobowy, dostawczy, motocykl etc.) albo pożyczka z żyrantem lub gwarantem.

 4. MMJaskowski pisze:

  Dla każdej firmy ważna jest weryfikacja przez KRD, tylko w przypadku pożyczek z poręczycielami nie odgrywa to żadnego znaczenia. Bo wtedy nie pożyczkobiorca jest sprawdzany ale głównie poręczyciel a więc czy ma odpowiednią zdolność oraz pozytywną historię kredytową. Na marno więc szukać pożyczki bez KRD bo tą bazę akurat sprawdza każda jedna firma pożyczkowa.

 5. Janek Sz pisze:

  Nie oszukujmy się, jeżeli szukamy przez internet pożyczki przez KRD to raczej bankowo takiej nie znajdziemy. Może takie coś zdarzyć się w przypadku pożyczek domowych jeszcze, ale nie w przypadku tych udzielanych online. No chyba że znajdziemy taką z poręczycielem, ale tu trzeba uważać na koszty pożyczki.

 6. Misio69 pisze:

  Chyba tylko w Rapidzie dostępna jest taka pożyczka gdzie uzyskamy pożyczkę mając negatywny wpis w bazie dłużników. No ale tam oczywiście będzie konieczny gwarant, bo bez niego nic nie dostaniemy. Ale lepsza to opcja niż żadna, tym bardziej że koszty pożyczek u nich nie są wygórowane.

 7. Szymon Złotowo pisze:

  Ta firma faktycznie nie wymaga posiadania czystego konta w KRD czy innych bazach dłużników. Ważne aby gwarant pożyczki miał czyste konto i nie posiadał żadnych zadłużeń. Wtedy bez większych przeszkód powinniśmy uzyskać pożyczkę w takiej firmie jak Rapida.

 8. Seba CV64 pisze:

  Zadłużenia w KRD łatwo się pozbyć i to nawet w ciągu 14 dni możemy mieć czyste konto, pod warunkiem że spłacimy swoje zadłużenie, które zostało wpisane do tej bazy. Znacznie dłużej trzeba czekać aż wygaśnie negatywna historia kredytowa w bazach BIK – nawet do 5 lat.

 9. Rysio 1969 pisze:

  Ciężko coś poradzić, bo tak na prawdę większość firm udziela pożyczek przy ścisłej weryfikacji pożyczkobiorcy w bazach dłużników i bazy KRD przy tym nie są chyba nigdy pomijane. Faktycznie, w przypadku Rapidu uzyskanie pożyczki bez KRD jest możliwe, ale pod warunkiem że posiadamy dodatkowe gwaranta pożyczki, co nie zawsze jest takie proste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *