Pożyczki pozabankowe 2000 zł z niską ratą

Uzyskanie drogą pozabankową takiej kwoty jak 2000 zł nie powinno stanowić w dzisiejszych czasach większego problemu. Mamy szeroki wybór pożyczek długoterminowych dostępnych przez internet, taką kwotę uzyskamy nawet za pośrednictwem popularnych chwilówek, z tą różnicą że w przypadku tych ostatnich szybko będziemy musieli zwrócić pożyczoną kwotę. Dziś zajmę się poszukiwaniem pożyczki pozabankowej w wysokości 2000 zł, która będzie posiadała najniższą ratę miesięczną.

Ostatnio sprawdzałem dla Was pożyczki pozabankowe w wysokości 5000 zł ze spłatą w 12 miesięcznych ratach. Dzisiaj zajmę się nieco mniejszą kwotą ale z identycznym okresem spłaty.

Firmy udzielające pożyczki pozabankowe 2000 zł z niską ratą

1. RATKA
Rata Pożyczki: 247,28 zł

Zdecydowanie najtańsza oferta, której zabrakło w poprzednim zestawieniu z tego względu że maksymalna kwota pożyczek dostępnych w serwisie to 3400 zł (nie pożyczymy więc u nich 5000 zł). Jednak bez większych przeszkód uzyskamy tu pożyczkę w wysokości 2000 zł z dowolnym okresem spłaty sięgającym od 7 do 24 miesięcy. Pożyczki pozabankowe 2000 zł w Ratce mogą uzyskać osoby mające ukończone 20 lat, nie zarejestrowane w bazach dłużników oraz posiadające stały udokumentowany dochód. Choć wszystkie formalności możemy załatwić zdalnie, to na pożyczkę przyjdzie nam poczekać przynajmniej 2-3 dni ponieważ umowa dostarczana jest drogą kurierską i dopiero gdy trafi podpisana do firmy, wykonywany jest przelew na nasze konto.

2. PROVIDENT
Rata Pożyczki: 264,63 zł

Począwszy od drugiej pozycji po ostatnią będziemy mieli bardzo zbliżone raty pożyczki, różniące się praktycznie tylko minimalnie pod względem kwoty. Przedstawiona kalkulacja raty została dokonana w ramach pożyczki samoobsługowej czyli nowej, w pełni internetowej oferty Providenta. Oferta dostępna jest dla osób od 18 roku życia, posiadających stały miesięczny dochód oraz dostęp do aktywnego rachunku bankowego na które otrzymamy wnioskowaną kwotę.

3. HAPI POŻYCZKI
Rata Pożyczki: 266.83 zł

To również internetowa propozycja Providenta, tyle że dostępna pod całkowicie inną marką i jak widać wysokość raty miesięcznej również się delikatnie różni. Warunki uzyskania pożyczki są praktycznie identyczne a więc wystarczy że jesteśmy osobą pełnoletnią i otrzymujemy przynajmniej minimalny miesięczny dochód. Wszystkie formalności załatwiane są całkowicie zdalnie, bez konieczności odbywania spotkań z pracownikami firmy.

4. ZAPLO
Rata Pożyczki: 267.50 zł

I na koniec dwie oferty które praktycznie nie różnią się wysokością raty pożyczki. Zaplo jest jednak na pewno jedną z najszybszych pożyczek internetowych, co sam mogę potwierdzić. Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie w uzyskaniu pożyczki, to trafi ona w błyskawicznym tempie na nasze konto bankowe, nawet w ciągu kilkunastu minut. Warunkiem uzyskania pożyczki jest ukończone 21 lat oraz czysta historia kredytowa zarówno w rejestrach dłużników i bazach BIK.

5. POŻYCZKA OK
Rata Pożyczki: 267.51 zł

Jak wspomniałem wcześniej, bardzo zbliżona oferta do Pożyczki OK jednak aby ją uzyskać musimy mieć na koncie nieco więcej wiosen ponieważ minimalny wiek dla potencjalnych klientów to w tym wypadku 25 lat. Konieczne do uzyskania pożyczki pozabankowej 2000 zł jest posiadanie stałego źródła dochodu oraz brak zadłużeń praktycznie we wszystkich możliwych bazach od BIG InfoMonitor, KRD, ERIF po BIK S.A.

You may also like...

4 komentarze

 1. Róża pisze:

  2000 zł – moim zdaniem tylko Wonga, mają najniższe raty i namniejsze koszty, oczywiście spośród firm pożyczkowych. Taniej można w banku i też przez internet i bez ruszania się z domu, no ale do tego trzeba mieć odpowiednio dobrą historię kredytową i brak zadłużeń w bikach czy bazach dłużników. Można też sprawdzić nową ofertę pożyczek od Providenta (ta internetowa).

 2. Mirek Paźdźioch pisze:

  Niska rata przy pożyczce 2000 zł? Z pozabankowych to na pewno Wonga i Monedo, ale pewnie nie wszystkim będzie równie łatwo dostać u nich pożyczkę. Ale fakt faktem ze raty pożyczek w tych firmach będą najniższe. Są też bankowe odpowiedniki np. iGotówka czy iKredyt tam też można spróbować, ale raczej dla ludzi z pozytywnym BIK.

 3. Paweł Września pisze:

  Jeśli chcemy mieć niską ratę to oczywiście wybieramy dłuższy okres spłaty pożyczki. Jednak jeśli zależy nam na niskim koszcie pożyczki, to tańsza będzie pożyczka którą szybko spłacimy np. w ciągu 3 miesięcznych rat.

 4. Wojtuś Słupsk pisze:

  Dzisiaj jest duży wybór jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe, a taką na kwotę 2000 zł już w ogóle łatwo znaleźć. Oczywiście warto szukać wśród sprawdzonych firm. a w szczególności u tych, które mają niskie raty pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *