Pożyczka na 24 raty w Wonga

Wonga co raz lepiej radzi sobie na naszym krajowym rynku pożyczkowym. Najpierw firma zdobyła sobie uznanie wśród nowych klientów którzy mogli po pierwszą pożyczkę sięgnąć na promocyjnych warunkach. Następnie firma wprowadziła możliwość rozłożenia spłaty pożyczki na raty a nie tak dawno obniżyła koszty pożyczek ratalnych, osiągając najniższe koszty wśród firm pożyczkowych.

Pozabankowa Pożyczka na 24 raty to nowość w ofercie firmy Wonga

To jednak nie koniec nowości od Wongi ponieważ kilka dni temu, firma wydłużyła okres spłaty pożyczek ratalnych z maksymalnego 12 do 24 miesięcznych rat. Jeśli więc jesteśmy zainteresowani sięgnięciem po maksymalną obecnie kwotę pożyczki w Wondze którą jest 3000 zł, możemy wybrać okres spłaty wyższy niż 12 miesięcznych rat. Może więc to być teraz 18, 20 czy nawet 24 raty miesięczne. Koszty pożyczek, nawet przy maksymalnym okresie spłaty nie są specjalnie wygórowane więc warto zainteresować się tą ofertą jeśli nie chcecie brać kredytu w banku lub nie możecie go dostać tą drogą.

Dużym atutem w przypadku pożyczek zaciąganych w Wondze jest czas oczekiwania na pożyczkę. Aby uzyskać potrzebną gotówkę nie musimy udawać się do żadnej placówki a wszystkie formalności związane z potrzebną gotówką, załatwimy przez internet. W większości przypadków nie jest konieczne nawet wysyłanie dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód a pożyczki dostępne są dla osób już od 18 roku życia. Jeśli więc zależy nam na uzyskaniu potrzebnej gotówki jeszcze tego samego dnia, to będzie to zdecydowanie oferta godna polecenia. Ważnym czynnikiem na drodze do uzyskania pożyczki jest jednak pozytywna ocena historii kredytowej. Starając się o pożyczkę w Wondze nie możemy więc należeć do osób zadłużonych, które mają negatywną historię w bazie BIK czy widnieją jako osoby zadłużone w rejestrach dłużników.

You may also like...

4 komentarze

 1. Mirek Paźdźioch pisze:

  Doskonała firma, szczególnie polecam osobom które mają niskie dochody i przez to mają problem z dostaniem pożyczki. U nich to nie będzie kłopot, pod warunkiem że nie mamy żadnych zadłużeń ani w bazach ani bazach kredytowych. Aktualnie w ofercie są u nich pożyczki do 10 000 zł a więc dosyć sporo.

 2. Pomocny pisze:

  Teraz Wonga ma u siebie pożyczki nawet do 20 000 zł i wydłużyła też okres spłaty, jeśli ktoś zdecydujecie się na pożyczenie takiej dużej pożyczki. Maksymalny okres spłaty to teraz 5 lat a więc do 60 rat miesięcznych.

 3. Howard pisze:

  Jak ktoś szuka takiej pożyczki na 24 miesiące, to na pewno Wonga zaoferuje mu najniższe raty pożyczki. Ja nie dostałem pożyczki przez internet w banku, to złożyłem wniosek właśnie w tej firmie i byłem zadowolony.

 4. Judyt pisze:

  Warto również wspomnieć, że firma posiada w swojej ofercie już znacznie dłuższe okresy spłaty, nawet sięgające do 6 miesięcy co daje nam okres aż 6 lat. No i można łatwo przeliczyć koszty takiej pożyczki, jeszcze zanim złożymy o nią wniosek, co jest bardzo pomocne w znalezieniu najtańszej pożyczki online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *