Kredyt gotówkowy do 200 000 zł w KredytOK

KredytOK to bez wątpienia jedna z popularniejszych firm pożyczkowych w Polsce, kojarzona głównie ze stacjonarnymi punktami. Są one obecne już praktycznie w każdym większym mieście w Polsce. Do tej pory firma specjalizowała się w udzielaniu pożyczek pozabankowych ze spłatą w ratach miesięcznych, bądź też w postaci krótkoterminowych chwilówek. Nowością w ofercie firmy są teraz kredyty gotówkowe nawet do 200 000 zł.

Kredyt gotówkowy 200 000 zł w KredytOK – w placówce lub przez internet

Kredyt gotówkowy to nowość w ofercie firmy Kredyt OK a uruchomienie takiej usługi było możliwe dzięki nawiązaniu współpracy firmy, z kilkoma bankami. Dzięki temu firma może oferować potencjalnym klientom, wysokie kwoty kredytów gotówkowych od 1000 zł do nawet 200 000 zł udzielanymi na okres od 3 do 120 miesięcy. Jako że usługa ta świadczona jest we współpracy z bankami, do uzyskania kredytu gotówkowego wymagana jest pozytywna ocena zdolności i historii kredytowej, na podstawie bazy Biura Informacji Kredytowej.

Wstępny wniosek o kredyt gotówkowy w Kredyt OK możemy złożyć za pomocą elektronicznego wniosku, podając podstawowe dane z naszego dowodu osobistego. W celu dopełnienia szczegółowych formalności będzie jednak już potrzebna wizyta w najbliższej stacjonarnej placówce Kredyt OK, które znaleźć możemy praktycznie na terenie całego kraju.

You may also like...

1 Response

  1. Żbik pisze:

    Nie wiem, może jestem staro poglądowy ale nigdy nie wziąłbym tak dużego kredytu w firmie pożyczkowej. W banku zawsze jesteśmy jakoś tam zabezpieczeni przed konsekwencjami nie terminowej spłaty, na wypadek utraty pracy, choroby czy nawet śmierci.. A tu.. Kredyt 200 000 jednak tylko w banku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *