Krótki Wniosek o.. Pożyczkę

Pamiętam jak kilkanaście lat temu starałem się uzyskać dodatkowy kredyt w banku i chodziłem od placówki do placówki, z nadzieją że któryś bank pożyczy mi potrzebną gotówkę. Pomimo złożeniu kilku wniosków w kilku różnych bankach, żaden bank nie zdecydował się udzielić mi kredytu ponieważ spłacałem już jeden kredyt a na dodatkowy nie było szans. Wtedy jedyną alternatywą był Provident, który zdecydował mi się pomóc. Dzisiaj na szczęście mamy wiele różnych alternatyw i nie musimy już liczyć na łaskę banków. Jedną z nich jest krótki wniosek o pożyczkę

Jedną z takich alternatyw jest Krótki Wniosek, strona która pozwoli na znalezienie najkorzystniejszych ofert pożyczkowych po podaniu wstępnie podstawowych danych takich jak imię i nazwisko, e-mail oraz numer telefonu. Jak pewnie się domyślacie, nie jest to kolejna firma pożyczkowa a rodzaj doradcy który po zaznajomieniu się z naszymi oczekiwaniami oraz możliwościami, przedstawi nam najbardziej dopasowaną ofertę pożyczki, spośród ofert pozabankowych.

krótki wniosek o pożyczkę

Szansę na pożyczkę ma każdy – liczba firm współpracujących z Krótki Wniosek o Pożyczkę jest szeroka więc tym większe szanse że uda nam się uzyskać potrzebną gotówkę za ich pośrednictwem. Na dodatkową gotówkę będą miały wiec szanse zarówno te osoby które dopiero ukończyły 18 lat, osoby które nie posiadają jeszcze historii kredytowej (czyli nie brały wcześniej nic na kredyt) jak również osoby posiadające nie za ciekawą historię kredytową w BIK.

Do 10 000 zł na okres do 360 dni – Krótki Wniosek może nam pomóc uzyskać potrzebną gotówkę, zarówno jeśli szukamy nie dużej pożyczki pozabankowej, jak również jeśli zależy nam na pozyskaniu tej nieco większej. Możemy wybrać nie tylko kwotę pożyczki, ale również okres spłaty który może sięgać nawet 360 dni a więc około 12 miesięcy.

You may also like...

1 Response

  1. Niedzielny pisze:

    Krótki Wniosek to pośrednik który wybiera dla nas pożyczkę, dopasowaną do naszego profilu. Można spróbować, ale ja jednak wolę sam wybrać sobie ofertę, nawet jeśli miałbym na to poświęcić swój dodatkowy czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *