Pożyczki 10 000 zł dla stałych klientów – Incredit

Jako że dużo osób pyta mnie w mailach, gdzie warto sięgać po duże pożyczki pozabankowe, postanowiłem więc że dzisiaj opiszę firmę którą można zaliczyć do tych bezpiecznych i rzetelnych jeśli chodzi o pożyczanie większej gotówki. W przypadku większych kwot pożyczek, trzeba jednak zdać sobie sprawę że takie pożyczki nie będą niestety tanie w spłacie. A już na pewno będą odbiegać pod względem kosztów od tradycyjnego kredytu w banku.

Pożyczki 10 000 zł dla stałych klientów w Incredit. Firma Incredit oferuje stosunkowo wysokie kwoty pożyczek pozabankowych, które w przypadku stałych klientów mogą sięgać nawet do 10 000 zł. Oczywiście nie uzyskamy tak wysokiej kwoty już przy pierwszej pożyczce. Dlatego sięgając po pożyczkę w Incredit jako nowy klient musimy być przygotowani na to że zostanie nam zaoferowana znacznie niższa kwota.

Do 2000 zł darmowej pożyczki dla nowych klientów. Osoby które nigdy wcześniej nie korzystały z usług Incredit, mają możliwość skorzystania ze specjalnej promocji. Mogą oni uzyskać w pełni darmową pożyczkę, spłacając dokładnie tyle samo ile pożyczyli, jednak nie więcej jak 2000 zł. Warunkiem takiej darmowej pożyczki jest jej pełna spłata w okresie nie dłuższym jak 30 dni.

Pożyczka ze spłatą od 1 do 24 miesięcy. Incredit daje nam możliwość wyboru okres spłaty pożyczki. Możemy mieć wybrać zarówno krótki i szybki okres spłaty a więc np. miesiąc czy kilka miesięcy, lub dłuższy, sięgający nawet do 24 miesięcy. Oczywiście na im dłuższy okres spłaty się zdecydujemy, tym poniesiemy wyższe koszty pożyczki.

Warunki uzyskania pożyczki 10 000 zł w Incredit. Główne wymagania stawiane potencjalnym klientom to ukończone przynajmniej 20 lat, brak opóźnień w spłacie innych pożyczek oraz posiadanie stałego źródła dochodów. Ponadto do uzyskania pożyczki będzie nam również niezbędne aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy. Nie możemy również posiadać opóźnień w spłacie wcześniejszych pożyczek w Incredit.

You may also like...

2 komentarze

  1. Robik pisze:

    Teraz już dużo firm które udzielają pożyczki pozabankowe jest w stanie zaproponować pożyczki na raty do 10 000 zł. Początkowo większość z nich oferowało chwilówki, jednak przez ostatnie lata sporo się zmieniło . Teraz więc bez większych przeszkód można uzyskać tak duże pożyczki pozabankowe, nawet bez wychodzenia z domu.

  2. Dejvis pisze:

    Jest wiele firm w których uzyskamy 10 000 zł, tylko nie wiem czy to opłacalne – branie takiej dużej pożyczki za pośrednictwem firm pożyczkowych. Nie lepiej byłoby poszukać takiej pożyczki w banku, one też udzielają kredyty przez internet, niektóre nawet do 20 000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *