Pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń o zarobkach

Pożyczki udzielane drogą pozabankową mają ten atut, że poza tym że udzielane są dosyć szybko to jeszcze bez dodatkowych formalności i w wielu przypadkach bez potrzeby przedstawiania zaświadczeń o zarobkach. Oczywiście nie we wszystkich firmach taka opcja jest możliwa, ale bez większego problemu znajdziemy takie pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń, w ramach których jedynym dokumentem potrzebnym do uzyskania pożyczki będzie dowód osobisty.

Dzisiaj właśnie skupię się na takich ofertach pożyczek pozabankowych, do których nie będzie konieczne okazywanie dodatkowych zaświadczeń o dochodach czy zarobkach. Oczywiście w nielicznych przypadkach może zdarzyć się tak, że firma pożyczkowa zapyta o jakiś dokument potwierdzający uzyskiwane dochody, to takie sytuacje w przypadku firm udzielających pożyczek przez internet, zdarzają się bardzo rzadko.

Firmy udzielające Pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń o zarobkach

ZAPLO

A zaczynamy to całe zestawienie od Zaplo, firmy mocno związanej z chyba najbardziej znaną firmą specjalizującą się w udzielaniu chwilówek a mianowicie – Vivusem. Pod nazwą Zaplo, firma koncentruje się na udzielaniu wyłącznie pożyczek długoterminowych. Co warte podkreślenia, pożyczek nie małych ponieważ maksymalna kwota dostępnych pożyczek może sięgać nawet do 10 000 zł. Okres spłaty możemy dopasować sobie indywidualnie i może on wynosić od 3 do nawet 24 miesięcy. Warunkiem uzyskania pożyczki jest ukończone 20 lat i pozytywna ocena zdolności kredytowej oraz historia kredytowa.

HAPI POŻYCZKI

Historia tej marki zbliżona jest do Zaplo, tyle że tu piecze nad tą markę sprawuje firma Provident. Podobnie jak w Zaplo, do uzyskania u nich pożyczki nie będziecie potrzebowali zaświadczeń o zarobkach. Choć w niektórych przypadkach może przydać się historia rachunku osobistego z ostatnich miesięcy. O pożyczkę można się tu starać już w wieku 18 lat. Pod warunkiem że nie posiadamy zadłużeń o których informacja byłaby widoczna w bazach BIKu, Krajowego Rejestru Długów, Erif czy BIG Infomonitor. Maksymalne kwoty pożyczek to 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy.

Pożyczki bez zaświadczeń w ofercie Ferratum Banku

FERRATUM BANK

Na nieco mniejsze kwoty pożyczek możemy liczyć w Ferratum Bank, kolejnej firmie która udziela pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń. U nich maksymalna kwota pożyczek może sięgać do 5000 zł. Warunki uzyskania pożyczki nie są za to zbyt wymagające, ponieważ wystarczy że posiadamy dowód osobisty oraz brak odnotowanych zadłużeń w bazach KRD. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 6 do 24 miesięcy. Pożyczki dostępne są dla osób które mają ukończone przynajmniej 20 lat.

MONEDO

Oferta Monedo to jedna z propozycji Kreditechu, który jest również odpowiedzialny za takie pożyczkowe marki jak Pandamoney czy Kredito24. Pożyczki Monedo mogą być dostępne dla osób już od 18 roku życia, pod warunkiem że osoby te posiadają dowód osobisty oraz nie mają zadłużeń w rejestrach dłużników. W ofercie firmy znajdują się pożyczki bez zaświadczeń nawet do 10 000 zł z okresem spłaty pożyczki do 10 000 zł.

INCREDIT

Równie wysokie kwoty pożyczek pozabankowych znajdziemy w Incredit. Kwoty pożyczek mogą tu również sięgać nawet do 10 000 zł z okresem spłaty pożyczki od 3 do 24 miesięcy. Do uzyskania pożyczki pozabankowej bez zaświadczeń nie jest wymagane przedstawianie dodatkowych dokumentów. Konieczne jest jednak ukończone 20 lat oraz brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników KRD oraz Erif. Aktualnie w ofercie firmy znajdziemy promocję w ramach której pierwszą pożyczkę do 2000 zł uzyskamy za 0 zł. Pod warunkiem pełnego zwrotu pożyczonej kwoty w okresie nie dłuższym jak 61 dni.

OK MONETA

Propozycja która może spodobać się osobom mającym problem z wyborem konkretnej firmy pożyczkowej, lub które szukają konkretnej oferty pożyczki pozabankowej. W ofercie pożyczek bez zaświadczeń znajdują się oferty pożyczek długoterminowych do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy. Składamy wniosek o pożyczkę a firma dopasowuje dla nas najbardziej dopasowaną propozycję pożyczki.

You may also like...

7 komentarzy

 1. Filip pisze:

  Niby bez zaświadczeń o dochodach, a jednak w niektórych przypadkach pada pytanie, czy nie moglibyśmy przesłać jakiegoś dokumentu które potwierdzałyby uzyskiwane dochody albo chociaż ostatnio opłacane rachunki czy faktury. Jeśli odpowiemy że nie, to w większości wypadków ani tak tej pożyczki udzielą, no chyba że na starcie jesteśmy spaleni przez negatywny BIK czy zadłużenia w bazach dłużników.

 2. Jacek W. pisze:

  Ja osobiście w kilku różnych firm pozabankowych składałem wniosek, w każdej jednej pożyczkę dostałem i ani jedna nie wymagała ode mnie zaświadczeń o dochodach. Tyle że przeważnie składałem wniosek o pożyczkę nie większa jak 1000 zł. Zdarzyło się że jedna firma zapytała o możliwość dostarczenia jakiegoś dokumentu potwierdzającego że są wpływy na konto. Ale nie przesłałem i pożyczkę ani tak mi udzielili. Takich papierowych zaświadczeń więc już w ogóle nie wymagają a jak już do jakiś wyciąg z rachunku co najwyżej.

 3. Monter Z. pisze:

  Zależy od klienta, już się przyzwyczaiłem do tego że od jednych wymagają a od innych nie. Faktycznie, zaświadczenie takie tradycyjne nie jest wymagane ale bardziej wyciąg z konta. U niektórych wystarczy też przesłanie ostatnio opłacanych przelewów z konta.

 4. Mateusz RR pisze:

  Firmy pożyczkowe przeważnie pożyczki pozabankowe do 5000 czy 6000 zł udzielają na oświadczenie. Niektóre zamiast tego, też co prawda nie wymagają zaświadczeń o dochodach, ale mogą wymagać skorzystania z automatycznej weryfikacji rachunku bankowego np. przez Instantor lub podobną aplikację. Taki system nie tylko sprawdza dane osoby, do której należy rachunek ale ma wgląd również w historię konta bankowego.

 5. Dużo firm pożyczkowych przy udzielaniu pożyczek korzysta już z usługi Instantor. Jeśli firma z niej korzysta np. Ma to Zaplo czy Ferratum, to nie jest konieczne żadne zaświadczenie o dochodach czy inny podobny dokument. Ten system sam sprawdzi wysokość wpływów na konto, a więc jakby z automatu sprawdzi naszą zdolność kredytową.

 6. Hulio pisze:

  Wśród firm pożyczkowych jest wiele takich które nie wymagają zaświadczeń o dochodach. Bardziej interesuje ich to czy posiadamy zatrudnienie w momencie wnioskowania o pożyczkę. Co najwyżej mogą nas poprosić o przesłanie wyciągu z konta, na które wpływa nasze wynagrodzenie.

 7. 2pacze pisze:

  ja ostatnio składałem wniosek o kredyt w banku przez internet i nie wymagali ode mnie zaświadczeń o dochodach. Wydaje mi się że pożyczki bez zaświadczeń są jednak co raz łatwiej dostępne i co raz szybciej można je uzyskać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *