Pożyczka online bez zaświadczeń – w jakich firmach?

To że większość osób szuka pożyczek przez internet, nie powinno już nikogo dziwić. Co raz więc firm a nawet banków odchodzi już nawet od konieczności przesyłania zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Jeżeli już się to zdarzy, to zamiast tego papierowego druku podpisanego przez pracodawcę, firma pożyczkowa zadowoli się w pełni wyciągiem z rachunku bankowego na który otrzymujemy wynagrodzenie.

Gdzie zatem szukać pożyczki dostępnej całkowicie online, do której nie będzie konieczne przedstawianie dodatkowych zaświadczeń? Wszystko zależy od tego, jakiej pożyczki potrzebujemy a więc z krótkim czy długim okresem spłaty. Jeżeli na celu waszych poszukiwań jest chwilówka, to tutaj od razu zaznaczę że w zasadzie wszystkie firmy oferujące tego rodzaju pożyczki nie będą od Was wymagać przedstawiania ani zaświadczeń o dochodach ani nawet wyciągu z konta. Takie metody praktykują już tylko nieliczne firmy. Jeżeli natomiast bardziej interesuje Was pożyczka ratalna czyli taka z ratami miesięcznymi, to poniżej znajdziecie kilka moich propozycji, wśród których być może znajdziecie odpowiadającą Wam ofertę.

Firmy w których dostępna jest pożyczka online bez zaświadczeń

HAPI POŻYCZKI
Kwota pożyczki do 10 000 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

W przypadku Hapi zaświadczenia o dochodach co prawda nie będą nam potrzebne ale do uzyskania u nich pożyczki będzie wymagana nie naganna historia kredytowa. Możemy nie posiadać jej wcale (z czego na pewno ucieszą się osoby młode które w banku nie mogą uzyskać kredytu właśnie z powodu niskiego wieku), ale nie możemy posiadać zadłużeń zarówno w bazach BIK jak i rejestrach dłużników. W przypadku Hapi, wszystkie formalności załatwiane są drogą internetową a kwoty dostępnych pożyczek sięgają od 1500 zł do nawet 10 000 zł. Okres spłaty możemy dopasować do naszych potrzeb a ten może wynosić od 3 do 24 miesięcy.

FERRATUM
Kwota pożyczki do 5000 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Minimalne wymagania do uzyskania pożyczki stawia Ferratum i co ciekawe przy weryfikacji pożyczkobiorców nie stosuje póki co sprawdzania danych klientów w bazach BIK. Pod tym kątem sprawdzana jest jedynie baza Krajowego Rejestru Długów. Kwoty dostępnych pożyczek w Ferratum to od 1000 zł do 5000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy.

WONGA
Kwota pożyczki do 3000 zł
Okres spłaty: do 12 miesięcy

Jedna z korzystniejszych ofert dostępnych na rynku wśród pożyczek pozabankowych, choć kwoty pożyczek nie są może zbyt wygórowane. O czym warto wiedzieć składając wniosek o pożyczkę w Wondze to możliwość że firma poprosi nas dodatkowo o przesłanie wyciągu z konta, dokumentującego uzyskiwane dochody. Aktualnie w ofercie firmy znajduje się pożyczka online bez zaświadczeń do 3000 zł z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy. Oferta firmy dostępna jest dla osób od 18 roku życia, które posiadają dowód osobisty oraz aktywny rachunek bankowy.

FENIKO
Kwota pożyczki do 1000 zł
Okres spłaty: 4 miesiące

Zdecydowanie najniższa kwota dostępnej pożyczki i najkrótszy okres spłaty. W Feniko możemy wybrać pożyczkę od 300 do 1000 zł i taką pożyczkę możemy wziąć u nich tylko z jednym okresem spłaty którym jest okres 4 miesięcy. Jeżeli więc zdecydujemy się na pożyczkę w Feniko to będziemy ją spłacać w 4 miesięcznych ratach. Podobnie jak w Wondze o pożyczkę w Feniko mogą starać się osoby które ukończyły już przynajmniej 18 lat.

ZAPLO
Kwota pożyczki do 10 000 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Na koniec jeszcze jedna propozycja która posiada dosyć wysoki limit pożyczek. Za pośrednictwem Zaplo dostępna jest pożyczka online bez zaświadczeń. Umożliwia ona uzyskanie pożyczki w wysokości nawet do 10 000 zł a przy tym nie wymaga przesyłania zaświadczeń o dochodach. Wszystkie wymagane formalności dopełniane są online. Warunkiem uzyskania pożyczki w firmie jest ukończenie 20 roku życia, brak zadłużeń zarówno w bazach dłużników jak i BIK oraz aktywny rachunek bankowy.

You may also like...

4 komentarze

 1. Beti pisze:

  Jeśli po pożyczkę bez zaświadczeń to raczej tylko firmy pozabankowe, bo mało który bank nie będzie wymagał od nas przedstawiania takich dokumentów przy kredycie. Jeśli nie zaświadczenie o dochodach to poproszą nas o rozliczenie PIT za rok ubiegły albo też wyciąg z rachunku bankowego, na które odnotowujemy wpływy. W przypadku firm pożyczkowych w zasadzie większość udziela pożyczek bez zaświadczeń, pod warunkiem że staramy się o jakąś nie dużą kwotę pożyczki. Wiem że w Zaplo nawet większe kwoty pożyczek udzielane są bez zaświadczeń, bo firma stosuje weryfikację rachunku osobistego przez Instantora.

 2. Jacek W. pisze:

  Nie są potrzebna zaświadczenia jak składamy wniosek o pożyczkę w firmach pozabankowych, bynajmniej jeśli mowa o nie dużych pożyczkach do kilku tysięcy złotych. Znacznie częściej firmy pożyczkowe chcą jakieś dokumenty które sami możemy wygenerować a więc wyciąg z konta, potwierdzenie ostatnio opłaconych rachunków czy coś takiego. Bynajmniej jeśli chodzi o te firmy pożyczkowe, które udzielając kredyty przez internet.

 3. Freedy K pisze:

  Dużo firm już nie wymaga zaświadczeń, ważne jednak żeby posiadać wpływy na konto bo mogą robić weryfikację przez ich systemy weryfikacyjne. Nie wymagają przelewu weryfikacyjnego, ale dostępu do konta który niby ma sprawdzić dane posiadacza rachunku ale sprawdzi też nasze wpływy na rachunek.

 4. Adzia pisze:

  Ja pożyczając pożyczki online akurat nie spotkałem się z tym żeby firmy pożyczkowe wymagały zaświadczeń o dochodach. Czasami jest potrzebny wyciąg z konta, z tym mogę się zgodzić ale co to za problem pobrać go przez nasze konto a potem przesłać mailem, bez odrywania się od komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.