Pożyczki pozabankowe podobne do Providenta

Większość osób kojarzy pożyczki pozabankowe głównie z Providentem. Nic w tym dziwnego, ponieważ przed długi czas to właśnie ta firma stała na piedestale pożyczek dostępnych poza bankiem. W ostatnich latach sytuacja znacznie się zmieniła i mamy na chwilę obecną przynajmniej kilkanaście firm, które udzielą nam pożyczki w sytuacji jeśli bank odmówi nam udzielenia kredytu. Ja zajmę się dzisiaj tymi wyłącznie sprawdzonymi i najbardziej korzystnymi ofertami dla potencjalnego klienta.

PROVIDENT
Kwoty pożyczek: do 15 000 zł

Choć miały być pożyczki podobne do Providenta, to zacznę właśnie od oferty tej firmy jako że nadal jest to jedna z najtańszych propozycji, jeśli mówimy o pożyczkach pozabankowych. Jeśli zdecydujemy się na propozycję pożyczki samoobsługowej która spłacana jest w ratach miesięcznych, a do tego bez konieczności odbywania spotkań z pracownikami firmy, to możemy liczyć na jedną z korzystniejszych propozycji pożyczek. W ramach tej opcji pożyczymy jednak nie więcej jak 7500 zł, jeśli zależało będzie nam na większej kwocie z puli pożyczek Providenta to dopinając formalności będziemy musieli odbyć przynajmniej jedno spotkanie z pracownikiem firmy.

Pożyczki pozabankowe podobne do Providenta

ZAPLO
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł

Jeśli nie chcecie z jakichś powodów pożyczać gotówki u Providenta to w pierwszej kolejności zaproponowałbym Wam ofertę Zaplo. Ciekawa propozycja która dostępna jest całkowicie internetowo i bez odbywania spotkań z konsultantami. Zaplo jest częścią firmy Vivus, tyle że pod tą nazwą udzielającą pożyczek ratalnych z miesięczną spłatą. Koszty pożyczki mogą być delikatnie wyższe od pożyczki samoobsługowej w Providencie, ale za to gotówkę na swoim koncie możemy mieć w ekspresowym czasie nawet kilkunastu minut. Z oferty mogą skorzystać te osoby które mają ukończone 20 lat oraz nie posiadają zadłużeń zarówno w bazach BIK jak i w bazach dłużników. Okres spłaty pożyczki może sięgać od 3 do 24 miesięcy.

HAPI POŻYCZKI
Kwoty pożyczek: do 7500 zł

Kolejny internetowy twór z pomocą którego gotówkę możemy pożyczyć całkowicie online, a więc z wykorzystaniem obecnych dobrodziejstw internetu. Podobnie jak w przypadku Zaplo okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 do 24 miesięcy, jednak o pożyczkę mogą tu wnioskować również osoby młodsze który mają ukończone przynajmniej 18 lat i posiadają już przy sobie dowód osobisty. Koszt pożyczki w prosty sposób obliczymy sobie za pomocą kalkulatora pożyczkowego wskazując kwotę pożyczki jaka nas interesuje oraz okres w jakim zamierzamy ją spłacić, oczywiście w równych miesięcznych ratach.

MONEDO
Kwoty pożyczek: do 15 000 zł

Ta marka była wcześniej obecna pod różnymi nazwami od Kredito24 Raty po Zaimo. Obecnie działa pod nową nazwą Monedo i oferuje pożyczki internetowe, których kwota może sięgać kwot nawet 15 000 zł. Oczywiście sięgając po pierwszą pożyczkę musimy zdawać sobie sprawę że może nam zostać zaproponowana znacznie mniejsza kwota od tej maksymalnej. Kwota udzielonej pożyczki zależeć będzie od naszej historii kredytowej oraz aktualnej zdolności kredytowej czyli uzyskiwanych dochodów. Wszystkie formalności bez żadnych przeszkód powinniśmy załatwić tutaj przez internet

FERRATUM
Kwoty pożyczek: do 5 000 zł

Kolejna z firm udzielająca pożyczki pozabankowe podobne do Providenta. Ferratum może oferuje nieco niższe kwoty pożyczek, ale moim zdaniem ma nieco mniejsze wymagania względem potencjalnych klientów a z weryfikacji przeprowadza jedynie weryfikację w bazach KRD. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 6 do 24 miesięcy a mogą ją uzyskać osoby które ukończyły już 21 lat i nie przekroczyły 78 lat.

SZALONA POŻYCZKA
Kwoty pożyczek: do 25 000 zł

I na koniec propozycja dla osób, które nie za bardzo wiedzą na którą ofertę się zdecydować bądź też mają problem z uzyskaniem pożyczki z różnych powodów (niski wiek, niski dochód czy negatywny BIK). Szalona Pożyczka może nam pomóc w znalezieniu odpowiedniej pożyczki pozabankowej dopasowanej do naszego profilu a zarazem do naszych zapotrzebowań. Jeśli więc mamy już ukończone 18 lat, dowód osobisty oraz aktywne konto bankowe to nic nie powinni stać na przeszkodzie by złożyć u nich wniosek o pożyczkę.

You may also like...

3 komentarze

  1. Michael pisze:

    Zależy pod jakim kątem, bo jeśli podobne do pożyczki domowej to takich firm nie ma zbyt dużo i poza nimi chyba tylko Bocian i Optima. A jeśli chodzi ogólnie o pożyczki pozabankowe z ratami to teraz już cała masa. Kto by pomyślał że tyle firm powstanie, udzielające takie pożyczki. Jest ich przynajmniej z kilka razy więcej od banków a nowe nadal się pojawiają.

  2. Mirek Paźdźioch pisze:

    Zaplo, Ferratum, Hapi Pożyczki, Rapida Money, Incredit – każda z nich udziela pożyczki przynajmniej do 10 000 zł i każda udzieli pożyczki bez wychodzenia z domu. Pożyczek domowych to już chyba nikt już nie udziela, wszystko przeniosło się do internetu bo tak łatwiej, prościej, szybciej i taniej.

  3. Fredzio pisze:

    Jest szeroka oferta takich pożyczek ratalnych i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Podstawa to oczywiście nie przepłacić, bo jednak trzeba przyznać że niektóre tego rodzaju pożyczki nadal pozostają drogie w spłacie. Ale takie pożyczki podobne jak Wonga czy Monedo mają niskie raty miesięczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *