Super Rata – pożyczki z ratą do 5000 zł

Mam dziś coś dla tych wszystkich, którzy szukają pożyczki ratalnej drogą pozabankową. Super Rata to nowa propozycja na rynku pożyczkowym, za pośrednictwem której macie możliwość pożyczenia do 5000 zł ze spłatą pożyczki rozłożoną w ratach miesięcznych.

Czy Super Rata faktycznie wychodzi tak super w zestawieniu z ratami pożyczek w innych firmach? Przed napisaniem tego artykułu, miałem okazję sprawdzić koszty podobnych pożyczek w tych firmach, które oferują najtańsze pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi. Przyznam szczerze że oferta Super Ratki niestety nie powaliła mnie specjalnie. W skrócie ujmę to tak – bez większego wysiłku znajdziemy oferty pożyczek które są jednak tańsze w spłacie (bez przytaczania konkretnych nazw).

Super Rata Pożyczki do 5000 zł

Co ma do zaoferowania Super Rata? Jak sama nazwa wiele zdradza, mamy tu pożyczki ratalne ze spłatą od 8 do maksymalnie 24 miesięcy a kwoty pożyczek sięgać mogą od 1000 do 5000 zł. Koszty pożyczek są dokładnie podane i wyliczane po wskazaniu interesującej nas kwoty pożyczki i okresu spłaty. Wysokość raty pożyczki będziemy mogli zatem poznać jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

Kto może uzyskać pożyczkę w Super Ratce? Praktycznie każda osoba która ma już ukończone 18 lat, posiada dowód osobisty, stałe źródło dochodu oraz stałe miejsce zamieszkania. Równie ważnym warunkiem uzyskania pożyczki jest również brak negatywnej historii kredytowej w BIK, BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A. Jeśli aktualnie spłacie kredyt w banku a chcielibyście uzyskać pożyczkę w Super Ratce to nic nie stoi na przeszkodzie by taką uzyskać.

You may also like...

1 Response

  1. Ilojza pisze:

    Czy ktoś dostał pożyczkę w tej firmie Super Rata, czy wszystkim odrzucają wniosek o pożyczkę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *