Raz Dwa Pożyczka – szybka pomoc finansowa

Z ostatnimi dniami starego roku, przedstawię Wam jeszcze jedną finansową markę, za pośrednictwem której macie możliwość pożyczenia dodatkowej gotówki. Jest nią Rad Dwa Pożyczka, pośrednicząca w udzielaniu pożyczek pozabankowych, a więc zarówno tych małych, jak i tych większych.

Szybka pomoc finansowa – dotyczy to szczególnie tych osób które z różnych powodów nie uzyskały potrzebnego kredytu z banku i mają problem, który nie za bardzo wiedzą jak go rozwiązać i jak do niego podejść. Jak już nie raz powtarzałem na łamach bloga, że odrzucony wniosek o kredyt to nie koniec świata. W łatwy i prosty sposób możemy poszukać alternatywnych rozwiązań, które umożliwią nam uzyskanie potrzebnej gotówki.

szybka pomoc finansowa

Mała lub duża pożyczka. Z pomocą Raz Dwa Pożyczki uzyskamy zarówno małą pożyczkę z krótkim okresem spłaty, jak również długoterminowy kredyt pozabankowy z rozłożonym okresem spłaty na raty miesięczne. Kwoty dostępnych pożyczek mogą sięgać od 100 do nawet 25 000 zł. Należy jednak sobie zdawać sprawę z tego, że przy większych kwotach (najczęściej powyżej 10 000 zł) będzie konieczne już odbycie spotkania z konsultantem wybranej firmy. Jeśli jednak zależy nam na gotówce nie większej niż 5000 zł, to taką pożyczkę możemy uzyskać nawet bez wychodzenia z domu. A przy tym bez przesyłania zaświadczenia o zatrudnieniu czy dochodach. Może się jednak zdarzyć że wybrana firma poprosi nas o przesłanie wyciągu z konta, dokumentującego nasze dochody.

Warto również zaznaczyć że wniosek o pożyczkę za pośrednictwem Raz Dwa Pożyczka mogą składać wszystkie osoby które mają ukończone 18 lat i posiadają dowód osobisty. Do uzyskania pożyczki jak w przypadku większości pożyczek pozabankowych, będzie również potrzebny aktywny rachunek bankowy i telefon komórkowy. Szybka pomoc finansowa przez Raz Dwa Pożyczka najczęściej udzielana jest jeszcze tego samego dnia a wszystkie formalności odbywają się drogą internetową.

You may also like...

3 komentarze

  1. Wika pisze:

    Jak potrzebowałam szybkiej gotówki to złożyłam wniosek w Money man i się udało.

  2. Xaza pisze:

    Słyszałam własnie o tym Money man, ile maksymalnie uzyskam tam pieniędzy?

  3. Laura pisze:

    Ja akurat wczoraj uzyskałam tysiac złotych bez dodatkowych kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.