Mikrokasa – szybkie pożyczki Trójmiasto

Jeżeli jesteś mieszkańcem Trójmiasta a masz problem z uzyskaniem pożyczki drogą bankową, to może zainteresować cię oferta pożyczki firmy MikroKasa. Jest to firma która udziela pożyczki pozabankowe, które dostępne są dla mieszkańców takich miejscowości jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot, ale również dla innych mieszkańców Polski. Wszystko dzięki temu, że Mikrokasa umożliwia uzyskanie pożyczki całkowicie przez internet i bez ruszania się z domu.

Pożyczki Pozabankowe MikroKasa nawet do 15 000 zł – podobnie jak firma Provident, tak również Mikrokasa jest w stanie zaproponować swoim potencjalnym klientom, pożyczki w wysokości nawet do 15 000 zł. Oczywiście możemy również skorzystać z mniejszych kwot ponieważ minimalna kwota pożyczek w Mikrokasa to 1000 zł. Okres spłaty pożyczek może wynosić od 12 do 30 miesięcznych rat. Dzięki wykorzystaniu kalkulatora który znajduje się na stronie internetowej firmy, możemy sprawdzić jaki będzie dokładny koszt pożyczki. Podając kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty, sprawdzimy więc wysokość raty miesięcznej pożyczki oraz jej łączny koszt.

Szybkie Pożyczki Trójmiasto MikroKasa – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Jakie należy spełnić warunki aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem firmy MikroKasa?. Podstawowym warunkiem który powinniśmy spełnić jest ukończone 18 lat oraz pozytywna ocena zdolności i historii kredytowej klienta. Nie bez znaczenia jest również pozytywna weryfikacja klienta za pośrednictwem baz dłużników oraz Biura Informacji Kredytowej (BIK). Uzyskanie pożyczki może się odbyć bez konieczności wychodzenia z domu, ponieważ wszystkie formalności związane z udzieleniem pożyczki załatwiane jest drogą internetową. Informację o przyznaniu pożyczki, klient otrzymuje za pośrednictwem poczty e-mail i sms a kwota pożyczki zostaje przelana bezpośrednio na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

MikroKasa należy do firm które oferują szybkie pożyczki w Trójmieście, w sytuacji jeśli klient ma problem z uzyskaniem kredytu bankowego. Nie jest konieczna wizyta w placówce firmy która znajduje się w samym centrum Gdynii, w budynku Alfa Plaza Business Center, przy ul. Stefana Batorego. Wniosek o pożyczkę możemy złożyć drogą internetową, a pozostałe formalności zostaną zrealizowane za pomocą telefonu oraz internetu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.