Creditmax czyli pożyczka przez internet

Jeśli śledzicie na bieżąco krajowy rynek pożyczek pozabankowych, to na pewno wiecie doskonale o tym, że praktycznie każdego miesiąca pojawiają się na rynku nowe marki i firmy, oferujące pożyczki. Jedną z nich jest Creditmax, pośrednik działający w zakresie udzielania pożyczek, nie obarczając klienta żadnymi dodatkowymi kosztami.

Wybór kwoty pożyczki i okresu spłaty – aby skorzystać z oferty Creditmaxu, w pierwszej kolejnoci ustalamy kwotę pożyczki którą jesteśmy zainteresowani, oraz okres spłaty czyli czas w jakim zamierzamy spłacić całą pożyczoną kwotę. Może to być zarówno okres 1 miesiąca jeśli zamierzamy szybko dokonać spłaty pożyczki, ale również spłata ratalna, w przypadku której będziemy mieli do wyboru okres od kilku do nawet 12 miesięcy. Możemy więc samemu dokonać wyboru takiej kwoty jaką obecnie potrzebujemy oraz wybrać najbardziej dopasowany dla nas okres spłaty.

Creditmax pożyczy ci gotówkę przez internet – jedną z większych udogodnień jaką oferuje Creditmax jest możliwość uzyskania potrzebnej gotówki całkowicie zdalnie. Nie ma więc znaczenia czy mieszkasz w jednym z największych miast w Polsce czy też na małej wsi. Jeśli posiadasz komputer z dostępem do internetu oraz telefon oraz masz założone konto w jednym z banków, to jak najbardziej masz szansę na uzyskanie pożyczki przez internet. Kwota pożyczki o którą zawnioskujesz, zostanie Tobie przelana bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Creditmax czyli pożyczka przez internet

Dla kogo pożyczka w Creditmax? Poza wyżej wymienionymi aspektami wymaganymi do uzyskania pożyczki, konieczne będzie spełnienie jeszcze kilku nie mniej ważnych warunków. Jeden z podstawowych to oczywiście ukończone 18 lat oraz posiadanie stałego źródła dochodów, które umożliwi spłatę pożyczki. W większości przypadków konieczne jest również posiadanie pozytywnej historii kredytowej, bynajmniej pod kątem czystego konta w bazach i rejestrach dłużników.

Bez opłat za pośrednictwo – jak wspomniałem wcześniej, Creditmax należy do finansowych pośredników i ma za zadanie znalezienie nam najkorzystniejszej oferty pożyczki lub udzielić pomocy w jej udzieleniu w sytuacji gdy nie możemy jej uzyskać w bankach czy innych instytucjach. Nie pobierana jest przy tym żadna dodatkowa opłata czy prowizja.

You may also like...

1 Response

  1. Freedy K pisze:

    Na pewno dobra oferta jak ktoś nie wie gdzie pożyczył, albo zraził się bo chciał pożyczkę pozabankową, złożył wniosek w Wonga.com i dostał odmowną decyzję o przyznaniu pożyczki. Tutaj sprawdzane jest wiele różnych ofert, więc szanse na uzyskanie pożyczki znacznie większe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *