Monedo Now – nowa odsłona Zaimo

Tak to już się dzieje że na naszym krajowym rynku pożyczkowym, rodzą się nowe marki a firmy zmieniają swoje dotychczasowe nazwy. Podobnie jest z Monedo Now, marką należącą do Kreditechu, która wcześniej dała się poznać pod nazwą Zaimo a jeszcze wcześniej pod nazwą Kredito24 raty.

Poza tym że zmieniła się nazwa jak i sama strona internetowa firmy, to sama oferta pozostała praktycznie bez zmian. Monedo Now oferuje nam pożyczki długoterminowe od 1500 zł do 10 000 zł, a w przypadku stałych klientów nawet do 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy określić sami i może on wynosić od 3 do 36 miesięcy.

Szybkie pożyczki bez zbędnych dokumentów i formalności. Oferta Monedo Now to nowoczesne pożyczki dostępne całkowicie drogą internetową. Oznacza to że wszystkie rzeczy związane z uzyskaniem pożyczki załatwimy zdalnie, bez wychodzenia z domu czy spotkań z konsultantami. Główne warunki jakie stawia firma potencjalnym pożyczkobiorcom to ukończone 18 lat, posiadanie dochodów, posiadanie rachunku bankowego oraz telefonu komórkowego. Weryfikacja konta bankowego może odbyć się na dwa sposoby, z pomocą użycia przelewu weryfikacyjnego lub za pośrednictwem aplikacji Konto Connect. W przypadku tej ostatniej opcji nie jest wymagane przelewania opłaty weryfikacyjnej.

Brak informacji o kosztach pożyczki – podobnie jak miało to miejsce w przypadku Zaimo, tak i w przypadku Monedo Now nie znajdziemy tradycyjnego kalkulatora za pomocą którego obliczymy wysokość raty pożyczki. Jak podaje firma, oprocentowanie pożyczki dostosowywane jest do konkretnego wniosku i osoby która składa o nią wniosek. Nie musimy się jednak obawiać ponieważ firma poda nam dokładne warunki tuż po złożeniu wniosku i wtedy będziemy mieli możliwość akceptacji oferty lub jej odrzucenie.

You may also like...

3 komentarze

  1. Adrian pisze:

    No niestety wraz ze zmianą nazwy, zmienili również profil odbiorców ponieważ już nie tak łatwo dostać pożyczkę, jeśli również bank odrzucił wniosek o kredyt.

  2. Baranowska pisze:

    To prawda, może i pożyczka dosyć tania jak na warunki pozabankowe ale wcale nie tak prosto ją uzyskać. Wydaje mi się mocno że udzielają na bardzo podobnych warunkach jak banki a więc dobra zdolność i pozytywna historia kredytowa w bazach BIK.

  3. Kermit pisze:

    Oni zrównali się kosztami z bankami i teraz już w Monedo nie dostaniemy tak łatwo pożyczki. Ale jak mamy zdolność przynajmniej na poziomie najniższej krajowej a do tego brak zadłużeń na koncie, to nie będę nam robić pod górkę, jak będziemy chcieli wziąć u nich pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *