Rata na Plus

Nikogo już chyba nie dziwi, że rynek pożyczek pozabankowych rozwija się w super szybkim tempie. Do tej pory przybywało głównie firm udzielających chwilówek, jednak w ciągu ostatnich lat da się zauważyć znaczący przyrost firm, które zdecydowały się na pożyczanie również pożyczek ratalnych. Jedną z takich nowych firm, a właściwie marek jest Rata na Plus.

Co ma nam do zaoferowania oferta pożyczki Rata na Plus? Oczywiście jak wcześniej wspomniałem, jest to propozycja pożyczki ratalnej w ramach której firma może nam pożyczyć od 600 do 5000 zł. Ciekawym rozwiązaniem na pewno będzie to, że mamy tutaj możliwość wyboru szybkiego spłaty pożyczki jak choćby w formie 2 miesięcznych rat. Jednak równie dobrze możemy skorzystać ze znacznie dłuższego okresu spłaty i spłacać pożyczkę przez 6, 9 czy 12 miesięcy.

Koszt pożyczki przed złożeniem wniosku. Niemal już standardem stało się zamieszczanie na stronach firm pożyczkowych kalkulatorów, za pomocą których możemy obliczyć koszt pożyczki przed podjęciem decyzji o jej zaciągnięciu. Pod tym kątem pożyczki Raty na Plus prezentują się całkiem nie najgorzej.Może koszty pożyczek nie należą do najniższych, ale też daleko im do najdroższych ofert pozabankowych które są dostępne na krajowym rynku.

Jakie wymagania musimy spełnić aby uzyskać pożyczkę w Rata na Plus? Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki za pośrednictwem firmy, powinny mieć ukończone 21 lat. Ponadto regulamin mówi również o posiadaniu polskiego obywatelstwa oraz zatrudnienia w chwili składania wniosku o pożyczkę. Nie powinniśmy również być osobami zadłużonymi, które są wpisane do popularnych rejestrów dłużników takich jak Erif czy KRD. Do uzyskania pożyczki będzie nam również potrzebne aktywne konto bankowe, najlepiej z dostępem przez internet. Weryfikacja rachunku bankowego może zostać przeprowadzona na dwa sposoby. A więc albo w tradycyjny sposób w ramach którego przelewamy opłatę weryfikacyjną w wysokości 1 grosza. Możemy również skorzystać z alternatywnej metody, przy której nie będzie konieczne przelanie opłaty weryfikacyjnej.

Na koniec warto wspomnieć że pożyczkodawcą Rata na Plus jest firma Aventus Group Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p. III, 15 -888 Białystok. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki ratalnej, będziecie mogli załatwić całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu.

You may also like...

1 Response

  1. Marian Szpada pisze:

    Dostał wogóle ktoś pożyczkę w tej firmie Rata na plus, bo ja składałem wniosek i żadnego odzewu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.