Pożyczka 10 000 zł przez internet – w Hapi Pożyczce

Dużo firm oferujących pożyczki długoterminowe przez internet już dawno zwiększyła limity dostępnych pożyczek do 10 000 zł. W ostatnich dniach na taki krok zdecydowała się również firma Hapi Pożyczki, która wszystkie formalności związane z udzieleniem pożyczki załatwia całkowicie przez internet.

Do 10 000 zł na okres od 3 do 24 miesięcy – Hapi Pożyczki w ostatnich dniach zdecydowała się na znaczące podniesienie limitu dostępnych pożyczek. Obecnie klienci zainteresowani pożyczeniem pieniędzy w firmie, mogą skorzystać ze środków nawet do 10 000 zł. Co najciekawsze, nawet w przypadku tak dużej pożyczki, wszystkie formalności potrzebne do uzyskania tak wysokiej kwoty pożyczki, będziemy mogli załatwić drogą internetową.

Pożyczka 10 000 zł przez internet

Pożycz teraz, zacznij spłacać za 2 miesiące – podniesiony limit pożyczek do 10 000 zł to nie jedyna nowość w ofercie Hapi, ponieważ kolejną ciekawostką wartą odnotowania jest wprowadzenie późniejszej spłaty pożyczki. Przykładowo jeśli będziemy chcieli teraz wziąć pożyczkę w Hapi, to tradycyjnie pierwszą ratę spłacalibyśmy za równy miesiąc. Korzystając jednak z obecnej promocji będziemy mogli zacząć spłacać pożyczkę o cały miesiąc później czyli 2 miesiące od chwili podpisania umowy o zawarcie pożyczki. Oznacza to że biorąc pożyczkę przed zbliżającymi się świętami, będziemy mieli sporo czasu do zapłacenia pierwszej raty pożyczki.

Co będzie nam potrzebne do uzyskania pożyczki w Hapi? Pożyczka 10 000 zł przez internet będzie dostępna dla nas jeśli mamy ukończone 18 lat oraz nie posiadamy zadłużeń. Jeśli mamy założone konto bankowe i mamy przy sobie dowód osobisty. Wtedy śmiało możemy złożyć wniosek o dowolną kwotę pożyczki w Hapi za pośrednictwem internetu.

You may also like...

1 Response

  1. Finansowy Expert pisze:

    Aktualnie jedna z bardziej korzystnych ofert wśród pożyczek pozabankowych, z racji tego że pożyczka posiada stosunkowo niską ratę. Co więcej wszystkie formalności można załatwić przez internet. Tyle że aby uzyskać pożyczkę, nie powinniśmy być osobą zadłużona w BIK, KRD i innych bazach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *