Pożyczki bez BIK dla zadłużonych

Czy pożyczki pozabankowe dostępne są również dla osób zadłużonych? Okazuje się że nie wszystkie. W dzisiejszych czasach większość firm pożyczkowych przeprowadza szereg weryfikacji, sprawdzając historię kredytową potencjalnego klienta nie tylko w bazach dłużników ale również w bazach BIK. O tym gdzie istnieje szansa uzyskania pożyczki dla osób zadłużonych, postaram się opowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Pożyczki bez BIK dla zadłużonych – firmy i instytucje pozabankowe

Uzyskanie pożyczki pozabankowej w przypadku posiadania zadłużenia w główniej mierze zależy od konkretnej sytuacji finansowej w której się znaleźliśmy i wysokości zadłużenia. Możliwość uzyskania pożyczki w takiej sytuacji, w głównej mierze zależy od tego jaki dochód posiadamy aktualnie. Nie mniej ważna jest również forma zadłużenia, czy jest to zajęcie komornicze czy tylko opóźnienie w spłacie kredytów czy rachunków. Postanowiliśmy wyłonić 5 wybranych propozycji firm pożyczkowych, przy których opisaliśmy szczegółowo w jakiej sytuacji będziemy mieli możliwość uzyskania za ich pośrednictwem pożyczki.

RAPIDA MONEY – najbardziej popularny w ostatnim czasie reprezentant pożyczki bez BIK dla zadłużonych. Tutaj szansę na uzyskanie pożyczki będzie miała praktycznie każda osoba zadłużona. Zarówno te posiadające zadłużenia komornicze, posiadające negatywną historię kredytową w BIK jak również zadłużenia widoczne w bazach dłużników. Tutaj najważniejszą kwestią w uzyskaniu pożyczki jest posiadanie tzw. gwaranta. Mowa o dodatkowej osobie która zagwarantuje spłatę pożyczki w sytuacji gdyby pożyczkobiorca nie spłacał terminowo zaciągniętej pożyczki. Wtedy obowiązek jej spłaty spada na gwaranta. Jeśli mamy w zasięgu taką sobą, która posiada przy tym odpowiednią zdolność kredytową do spłaty pożyczki, to będziemy mieli szansę uzyskać za pośrednictwem Rapida Money nawet do 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 12 do 36 miesięcy.

Pożyczki bez BIK dla zadłużonych

PROVIDENT – kolejna z propozycji dla osób zadłużonych to znany wszem i wobec Provident. Firma która na naszym rynku pożyczkowym działa już od około 20 lat. Aktualnie w ofercie firmy znajduje się pożyczka internetowa która posiada stosunkowo niskie koszty jak na warunki pozabankowe, oraz nieco droższa w spłacie pożyczka domowa. Osoby zadłużone w BIK czy posiadające inne zadłużenia, będą mogły liczyć na uzyskanie pożyczki tylko w ramach tej ostatniej opcji. Przy pożyczkach internetowych są sprawdzane praktycznie wszystkie możliwe bazy, więc jeśli firma znajdzie coś niepokojącego zaproponuje nam pożyczkę domową i bezpośrednie spotkanie z konsultantem. W zależności od posiadanej zdolności kredytowej, z pomocą Providenta można pożyczyć do 15 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

FERRATUM BANK -tutaj szanse na uzyskanie pożyczki będą miały głównie osoby które posiadają lub posiadały jakieś opóźnienia w spłacie kredytów bankowych. Ferratum udziela kredyty pozabankowe bez BIK, a więc weryfikacja klienta przeprowadzana jest jedynie za pośrednictwem baz dłużników. Proces uzyskania pożyczki jest bardzo szybki a wszystkie formalności możemy w przypadku tej oferty załatwić drogą internetową. Aktualnie maksymalną kwotę dostępnej pożyczki jest 5000 zł, a okres spłaty może wynosić od 6 do 24 miesięcy.

INCREDIT – propozycja pożyczki zbliżona do poprzedniej, z tą różnicą że za pośrednictwem firmy Incredit można pożyczyć nawet do 10 000 zł. Szanse na pożyczkę będą miały osoby które nie posiadają zadłużeń w bazach dłużników. Warto nadmienić że w ramach pierwszej pożyczki będziemy mogli pożyczyć nie więcej jak 2000 zł. Jednak jako nowy klient możemy skorzystać z promocyjnych warunków i pierwszą pożyczkę uzyskamy całkowicie za darmo nawet na 61 dni.

KWADRANS POŻYCZKA – propozycja pożyczki dla zadłużonych, bez weryfikowania BIK. W przypadki tej oferty mamy do czynienia z pośrednikiem, a więc firmą która znajdzie dla nas odpowiednią ofertę finansową dopasowaną do naszych potrzeb. Z pomocą firmy możemy pozyskać nawet do 25 000 zł a okres spłaty pożyczki może zostać rozłożony na okres od 1 do 12 miesięcznych rat.

Inne firmy udzielające pożyczek pozabankowe znajdziecie w specjalnym zestawieniu – Firmy pożyczkowe w Polsce, w ramach którego opublikowaliśmy listę sprawdzonych firm udzielających tego typu pożyczek na terenie Polski.

You may also like...

8 komentarzy

 1. Janusz pisze:

  Takie pożyczki dla zadłużonych są albo drogie w spłacie, albo ciężko je uzyskać bo udzielane są wyłącznie jeśli mamy żyranta. A taki sam żyrant nie wystarczy, bo musi być właścicielem nieruchomości np. domu czy mieszkania. Tylko w takiej sytuacji firmy pożyczkowe udzielają pożyczek zadłużonych. A w takich sytuacjach trzeba mocno uważać bo możemy trafić na firmę która zamiast nam pomóc, będzie chciała nas oszukać i w efekcie czego nasz żyrant straci majątek.

 2. Miłosz pisze:

  Ale taka rapida właśnie nie ma aż tak wysokich kosztów. Tylko problemem dla niektórych może być znalezienie gwaranta, który będzie naszym zabezpieczeniem pożyczki. Mogą wielu osobom pomóc, bo mają dosyć wysokie kwoty pożyczek tylko kto pewnie mało kto weźmie na siebie taką odpowiedzialność żyrowania pożyczki.

 3. Karol J. pisze:

  To że bank nie udzielił kredytu wcale nie musi oznaczać negatywnego BIK. Banki bardzo często nie udzielają kredytów również w przypadku niskiej zdolności kredytowej, co mi się akurat przydarzyło. Szczególnie w sytuacjach, gdy mamy już jakiś kredyt który spłacamy w tym lub innym banku. Nie trzeba więc być wcale osobą zadłużona aby nie dostać kredytu w banku, więc moim zdaniem dobrze że są takie alternatywy jak pożyczki pozabankowe.

 4. Większość firm pożyczkowych nie udziela pożyczek dla zadłużonych, ponieważ tak na prawdę każda z nich weryfikuje klientów w jakiejś bazie. Jedne firmy korzystają z bazy BIK a inne weryfikują potencjalnych pożyczkobiorców w bazach dłużników. Z tego co się orientują jedyne pożyczki dla zadłużonych które są dostępne bez sprawdzania baz, to pożyczki z poręczycielem.

 5. Fachowiec pisze:

  Najlepiej się po prostu nie zadłużać. Każdy wpis w bazach przekreśla nie tylko nasze szanse na uzyskanie pożyczki czy kredytu, ale również może stać się głównym problemu w nawiązaniu nowej umowy. Mam tu na myśli zarówno firmy telekomunikacyjne, energetyczne, świadczące usługi dostępu do telewizji kablowej czy satelitarnej itp.

 6. Mirek Paźdźioch pisze:

  Można dostać taką pożyczkę, przy tej ilości firm które są na rynku to nie problem. Tak mi się bynajmniej wydaje, gorszy problem jest taki że taka pożyczka zawsze będzie droższa w spłacie od normalnego kredytu czy nawet pożyczki. Wystarczy spojrzeć na oferty Profi Credit czy innych podobnych firm i przeliczyć sobie koszty pożyczki kalkulatorem.

 7. Bankowiec pisze:

  Jest kilka firm które udzielają pożyczki dla osób zadłużonych, ale niestety w wielu firmach taka pożyczka jest dosyć droga w spłacie. Trzeba w pierwszej kolejności przeanalizować koszty takiej pożyczki, by nie okazało się że koszty pożyczki przerosną kwotę pożyczki, co jest nie dopuszczalne!

 8. Tośka pisze:

  W Rapidzie jak najbardziej osoby zadłużone mają szansę na pożyczkę i co więcej, faktycznie udzielane są nawet te wysokie kwoty pożyczek do 25 000 zł. Grunt to jednak znaleźć sobie osobę , która zechce być naszym gwarantem pożyczki, a zdaję sobie sprawę że to może nie być takie łatwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.