Do wygrania pożyczka za darmo w Zaplo.. nawet 10 000 zł!

Z ciekawym konkursem ruszyła firma Zaplo, choć nie potrwa on zbyt długo ponieważ do końca czerwca. Spośród osób, które wzięły pożyczkę w Zaplo w okresie promocyjnym, raz dziennie zostanie wylosowana osoba której Zaplo spłaci pożyczkę w całości.

Superkonkurs Zaplo rozpoczął się z początkiem czerwca a zakończy się z końcem tego miesiąca. Udział w konkursie mogą wziąć te osoby które w tym okresie wezmą pożyczkę w Zaplo na dowolną kwotę (do 10 000 zł) a następnie udzielą odpowiedzi na jedno proste pytanie. Każdego dnia Zaplo losuje jedną osobą, której spłaci za nią całkowicie pożyczkę a informacje publikuje na oficjalnym profilu na Facebooku.

Za pośrednictwem Zaplo możemy pożyczyć od 1000 do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Szanse na uzyskanie pożyczki mają wszystkie osoby które ukończyły już 21 lat, posiadają zatrudnienie i nie mają zadłużeń w bazach dłużników jak również w BIK. Wszystkie formalności związane z pożyczką załatwiane są przez internet, a więc do uzyskania pożyczki dodatkowo będzie nam również potrzebne aktywne konto bankowe oraz telefon komórkowy.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *