Tania Pożyczka od Solven

Przyznam że dosyć znacznie zaskoczyła mnie oferta tej firmy, tym bardziej że jeszcze przed kilkoma tygodniami Wonga wypuściła materiały reklamowe w których chwaliła się najtańszą dostępną na rynku pożyczką pozabankową. Okazuje się bowiem że świeżutka oferta firmy Solven jest ofertą jeszcze tańszą w spłacie i na dzień dzisiejszy jest to najtańsza pożyczka pozabankowa obecna na krajowym rynku.

Jak wspomniałem już na wstępie, firma Solven jest obecna na krajowym rynku pożyczkowym od niedawna a jej główną siedzibą jest nadmorski Szczecin. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki możemy jednak załatwić w pełni zdalnie i do tego celu nie będzie konieczne odwiedzenie najbliższej placówki a co więcej – nawet ruszanie się z miejsca zamieszkania. Główny warunek jaki musimy spełnić aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem firmy Solven to ukończone 21 lat, posiadanie polskiego obywatelstwa, oraz wynagrodzenia które umożliwi nam spłatę miesięcznych rat pożyczki. Aby pozytywnie przejść procedurę weryfikacyjną pozwalającą na udzielenie pożyczki, konieczne będzie również posiadanie pozytywnej oceny historii kredytowej. Najważniejsze kryterium w tym przypadku to brak zadłużeń w rejestrach dłużników.

Tania Pożyczka do 5000 zł – poza tym że oferta Solven jest obecnie najtańszą ofertą pożyczek pozabankowych do 5000 zł na rynku, to charakteryzuje się dosyć ciekawymi parametrami. Możemy u nich pożyczyć nawet do 5000 zł z okresem spłaty mogącym sięgać od 1 do 18 miesięcy. Od nas zależy na jaką kwotę pożyczki i na jaki okres spłaty się zdecydujemy, wchodząc na stronę internetową firmy w prosty sposób obliczymy sobie jaka będzie miesięczna wysokość raty pożyczki i ile wyniosą nas odsetki.

Czy pożyczka Solven będzie tańsza od kredytu bankowego? Jeszcze niestety nie doczekaliśmy tej chwili kiedy pożyczka pozabankowa zbliżyła się pod względem kosztów do kredytu bankowego, ale jesteśmy co raz bliżej tej chwili. Pożyczka Solven będzie więc w spłacie nieco droższa od kredytu w banku, ale za to znacznie szybciej ją uzyskamy a do tego bez wychodzenia z domu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *