Jak pożyczać tanio pożyczki pozabankowe?

Pożyczki Pozabankowe zawsze cechowały się tym, że były pożyczkami drogimi w spłacie. Koszty pożyczek w takich firmach jak Provident czy Bocian nigdy nie należały do niskich a często trzeba było spłacić drugie tyle co pożyczyliśmy. Na szczęście ostatnie lata przyniosły ze sobą szereg zmian na tym rynku. Pożyczki pozabankowe już nie tylko są tańsze ale również bardzo wygodne, w zarówno w otrzymaniu jak i spłacie.

gdzie tanio pożyczki pozabankowe?

Jeżeli bank nie udzieli nam potrzebnego kredytu, już nie jesteśmy skazani na drogie w spłacie pożyczki. Mamy możliwość wyboru takiej oferty, która nie będzie dla nas dużym obciążeniem finansowym. Oczywiście w celu odnalezienia oferty pożyczki pozabankowej, która spełni nasze oczekiwania, musimy taką odnaleźć. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak zadanie zbyt trudne. Wystarczy wejść na konkretną stronę firmy pożyczkowej i skorzystać ze specjalnego kalkulatora, umieszczonego na stronie. Za jego pomocą, po wskazaniu kwoty pożyczki oraz okresu spłaty, poznamy dokładny koszt pożyczki. A więc obliczymy zarówno dokładny koszt pożyczki, jak również wysokość raty miesięcznej.

W których firmach pożyczymy tanio pożyczki pozabankowe?

Postanowiłem wyjść Wam naprzeciw i wyłonić 5 moim zdaniem firm udzielających pożyczki pozabankowe, które mają do zaoferowania najbardziej korzystne warunki. Warto przy tym zaznaczyć, że według moich obliczeń najbardziej opłacalne będą pożyczki, których wysokość nie przekracza 6000 zł a okres spłaty 12 czy maksymalnie 18 miesięcy.

WONGA

Firma która ma do zaproponowania zdecydowanie najkorzystniejsze warunki a więc najniższe koszty i najniższą ratę pożyczki. Za pośrednictwem firmy możecie pożyczyć nawet do 10 000 zł z okresem spłaty nie dłuższym jak 24 miesiące. Szanse na uzyskanie pożyczki będą miały w Wondze osoby, mające ukończone 18 lat oraz posiadające stały miesięczny dochód. Ważnym kryterium jest również posiadanie pozytywnej historii kredytowej, nie tylko w bazach dłużników ale również w bazach BIK. Jest to również idealna propozycja dla osób poszukujących szybkiej pożyczki, ponieważ pełna kwota pożyczki może pojawić się na naszym koncie nawet w ciągu najbliższych minut.

ZAPLO

Kolejną z moich propozycji jest Zaplo, firma która ma bardzo dużo wspólnego z Vivusem, tyle że pod nazwą Zaplo udzielająca pożyczek ratalnych. Kwota maksymalnej dostępnej pożyczki jest identyczna jak w Wondzie ponieważ wynosi 10 000 zł. Nieco dłuższy może być natomiast okres spłaty, ponieważ sięgać może nawet 36 miesięcy, tyle że to jak już wcześniej wspomniałem, będzie generować za sobą większe koszty. Główne warunki uzyskania pożyczki to ukończone 21 lat oraz brak negatywnej historii kredytowej a więc opóźnień w spłacie kredytów jak również innych zobowiązań finansowych. Oferta Zaplo umożliwia uzyskanie pożyczki bez zaświadczeń, z alternatywnym wykorzystaniem aplikacji Instantor.

PROVIDENT

Na wstępie pisałem o Providencie jako o pożyczce drogiej w spłacie, a tymczasem pojawia się ona w zestawieniu firm które udzielają tanio pożyczki pozabankowe. Otóż, nie ma tu żadnego błędu. Kwestia w tym że w ofercie firmy jest coś takiego jak pożyczka samoobsługowa, dostępna całkowicie przez internet. Jej koszty są zdecydowanie niższe niż ta macierzysta oferta pożyczki domowej, z jakiej znanej jest firma Provident. Aby z niej skorzystać nie musimy spełniać jakichś dużych wymagań, ważne abyśmy byli osobami pełnoletnimi oraz nie posiadali zadłużeń zarówno w BIK jak i rejestrach dłużników. Maksymalna kwota dostępnych pożyczek to nawet 15 000 zł.

EFINO

Dosyć świeża oferta pożyczek, która pojawiła się na rynku dosłownie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Umożliwia uzyskanie pożyczki w wysokości do 7000 zł dla nowych klientów, oraz do 10 000 zł w ramach kolejnych pożyczek. Maksymalny okres spłaty pożyczki to 24 miesięczne raty. Możliwość otrzymania pożyczki w Efino będą miały osoby posiadające ukończone 21 lat i regularne źródło dochodów.

INCREDIT

Kolejna i ostatnia zarazem propozycja taniej pożyczki pozabankowej to Incredit, który na rynku pożyczek działa już od kilku dobrych lat. Podobnie jak u poprzednika, w ramach pierwszej pożyczki możemy starać się o uzyskanie do maksymalnie 7000 zł, a pożyczki do 10 000 zł dostępne są dla osób które brały już przynajmniej jedną pożyczkę w Incredit i spłacały jej raty terminowo. Pożyczkę w Incredit mogą dostać osoby posiadające ukończone 21 lat i mające stałe źródło dochodu. Incredit należy do firm udzielających pożyczki bez weryfikacji w bazach BIK a weryfikacja pożyczkobiorcy opiera się głównie na sprawdzeniu baz dłużników.

You may also like...

8 komentarzy

 1. Ragnar pisze:

  Jest kilka firm na rynku które faktycznie mają przystępne koszty pożyczek. Moim zdaniem najbardziej Wonga i Euroloan, tym bardziej jeśli myślimy o nieco większej pożyczce powyżej 5000 zł. Jest tyle firm, że jeśli dobrze oszukamy znajdziemy takie pożyczki z niską ratą, które nie będzie trudno spłacić.

 2. Mateusz RR pisze:

  Wybrać sobie kilka firm i w każdej jednej sprawdzić taką samą kwotę pożyczki ten sam okres spłaty i mamy koszty podane na tacy. Poza tym nie powinny one raczej odbiegać od rzeczywistości, ponieważ firm które udzielają pożyczki pozabankowe pokazują realną wysokość rat miesięcznych.

 3. To prawda a ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, że firmy udzielające pożyczek pozabankowych nie doliczają do rat pożyczek ubezpieczenia a więc jeśli dobrze poszukamy to znajdziemy całkiem nie drogą w spłacie ofertę pożyczki. Grunt to dokładnie przeanalizować jej koszt, sprawdzić czy nie ma gdzieś jakichś ukrytych opłat i oczywiście zapoznać się z umową i harmonogramem spłaty. A później to już tylko terminowo spłacać raty pożyczki.

 4. MMJaskowski pisze:

  Jakoś nie mam przekonania do pożyczek pozabankowych, chyba od momentu kiedy kiedyś byłem zmuszony sięgnąć po taką. Pamiętam że spłacić musiałem drugie tyle, pomimo tego że pożyczyłem nie dużą kwotę, jak dobrze pamiętam było to 1500 zł. Oddałem to w ratach tygodniowych i jeszcze każdego tygodnia musiałem być w ustalonym dniu i godzinie w domu.

 5. Maciej BB pisze:

  Większość firm pożyczkowych jednak nadal ma wysokie opłaty, a jeszcze odbija sobie to jeśli klient spóźni się ze spłatą i wtedy nalicza mu wysokie opłaty za spóźnienie. Takie tanie pożyczki pozabankowe tak na prawdę dostępne są w nielicznych firmach i również trzeba spełnić określone wymagania aby je uzyskać. Nie są one dostępne dla osób posiadających zadłużeniach w bazach BIK czy KRD.

 6. Karol Bankowy pisze:

  Często analizujemy koszty pożyczek pozabankowych i obecnie nie ma chyba firmy która byłaby w wstanie zaproponować bardziej korzystne warunki niż firma Wonga. Dosyć dobre warunki są również Monedo. W obu firmach trzeba jednak posiadać pozytywną historię kredytową w BIK, bez tego raczej marne szanse na uzyskanie pożyczki w tych firmach, które mogą zapewnić tanie pożyczki pozabankowe.

 7. Tutek pisze:

  Tanie pożyczki pozabankowe? Moim zdaniem w pierwszej kolejności warto sprawdzić oferty Wongi i Monedo. Ponadto jest jeszcze Hapi Pożyczki, która w ostatnim czasie również zwiększyła kwoty dostępnych pożyczek do 20 000 zł.

 8. James pisze:

  Można też poszukać w bankach, które udzielają kredyty online a więc całkowicie przez internet. Mogę polecić tu Eurobanku, który w ostatnim czasie uruchomił promocję internetowych pożyczek do 4000 zł, bez dodatkowych zaświadczeń i dokumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.